بالا گرفتن هیجان مشاهده اولین سخت‌افزار اسپاتیفای با ارسال دعوت‌نامه‌های ۲۴ آوریل

0

شرکت اسپاتیفای دعوت‌نامه‌های رویداد ۲۴ آوریل را برای میهمان‌ها ارسال کرد. احتمال معرفی اولین سخت‌افزار این شرکت در این رویداد بسیار بالا است.

چند ماهی است که اخبار و شایعات پیرامون شرکت اسپاتیفای حول یک محصول سخت‌افزاری است. برخی می‌گویند اسپاتیفای از اولین بلندگوی هوشمند خود به همراه سرویس پخش و استریم موسیقی آنلاین رونمایی خواهد کرد.

اما چندین سایت طی این روزها، گزارش‌هایی را به نقل از برخی کاربران سرویس‌های اسپاتیفای منتشر کردند که نشان می‌دهد این سخت‌افزار، یک کنترل‌کننده موسیقی مخصوص خودرو است.

این کاربران گزارش دادند به تازگی در پنل کاربری‌شان یک سرویس‌ جدید با هزینه ماهیانه افزایش یافته ۱۲.۹۹ دلار مشاهده می‌شود که در آن عکسی از یک سخت‌افزار پخش موسیقی خودرو دیده شده است.

پیش‌بینی می‌شود این هزینه اشتراک اضافه برای دریافت سخت‌افزار کنترلر موسیقی خودرو باشد. کاربران با این کنترلر و تنها فشردن یکی دو کلید می‌توانند در خودروهایشان موسیقی آنلاین گوش کنند.

کنترلر موسیقی خودرو یا پوشیدنی شخصی؟

در حال حاضر، مردم در خودروها اغلب از روی اسمارت‌فون‌ها موسیقی گوش می‌کنند. گوشی‌های تلفن همراه‌شان را با درگاه USB یا جک هدفون به بلندگوهای خودرو نصب می‌کنند و موسیقی پخش شده روی گوشی را می‌شنوند.

بنابراین، ساخت سخت‌افزاری برای پخش و مدیریت موسیقی در خودروها با استفاده از گوشی‌های تلفن همراه می‌تواند ایده جالب و نوآورانه‌ای برای اسپاتیفای باشد.

احتمال دارد محصول جدید این شرکت چیزی بیشتر از یک کنترلر بوده و یک سرویس مستقل پخش موسیقی یکپارچه با اسمارت‌فون‌ها باشد. حتا پشتیبانی از دستیار صوتی الکسای آمازون در آن تعبیه شده باشد.

پیش‌تر، بسیاری از سایت‌ها گمان می‌کردند اولین سخت‌افزار اسپاتیفای یک پوشیدنی مانند ساعت هوشمند با پشتیبانی از موسیقی آنلاین و آفلاین است. دستگاه‌هایی مانند سامسونگ گیر اس ۳ و گیر اسپورت از سرویس اسپاتیفای پشتیبانی می‌کنند و احتمال داده می‌شد خود این شرکت بخواهد یک سخت‌افزاری اختصاصی و کاملا سازگار با سرویس‌هایش عرضه کند. ساعت‌های هوشمند دیگر از سرویس‌های پخش موسیقی اسپاتیفای پشتیبانی نمی‌کنند.

به هر حال، تا دو هفته دیگر مشخص می‌شود اسپاتیفای روی چه محصولی سرمایه‌گذاری کرده است و کاربران این سرویس چه سخت‌افزاری را مشاهده می‌کنند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.