به‌زودی شرکت الکترونیک آرتز، بازی جام جهانی ۲۰۱۸ را به صورت یک به‌روزرسانی رایگان منتشر خواهد کرد

0

شرکت الکترونیک آرتز (EA) به طور رسمی اعلام کرد حالت جام جهانی ۲۰۱۸ را به طور رایگان و در قالب یک به‌روزرسانی به بازی فیفا ۲۰۱۸ اضافه خواهد کرد.

شرکت EA سازنده سری بازی‌های محبوب و پرطرفدار فیفا است. این شرکت همیشه به مناسبت جام جهانی فوتبال، یک نسخه جداگانه پولی عرضه می‌کرد که عمدتا پس از پایان جام جهانی منتشر می‌شد.

اما EA این‌بار ترک عادت کرده و می‌خواهد حالت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به صورت یک به‌روزرسانی رایگان منتشر و در اختیار طرفداران فیفا ۲۰۱۸ قرار دهد. الکترونیک آرتز اعلام کرده این به‌روزرسانی در تاریخ ۸ خردادماه منتشر می‌شود؛ یعنی حدود دو هفته زودتر از بازی‌های رسمی جام جهانی ۲۰۱۸.

قرار است این به‌روزرسانی برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ویندوز منتشر شود و شامل ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و همچنین ۱۲ استادیوم رسمی برگزاری این مسابقات می‌شود.

بنابراین، کاربران می‌توانند در حین برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸، این مسابقات را کاملا شبیه‌سازی کنند و در همان ورزشگاه و با همان تیم‌ها و ترکیب‌ها فیفا ۲۰۱۸ بازی کنند. می‌توانند مسابقات دوستانه یا تورنمت آنلاین برگزار و بیشترین لذت و هیجان را در اوج جام جهانی تجربه کنند.

شما هم در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی کنید

شرکت EA اعلام کرده بخش جام جهانی ۲۰۱۸ قابل دستکاری و سفارشی‌سازی است. یعنی کاربران می‌توانند تیم‌های حذف شده از این مسابقات مانند هلند، ایتالیا، امریکا و غیره را نیز به مسابقات اضافه کنند تا به طور رسمی بازی کنند یا اینکه برای بازی‌های دوستانه انتخاب شوند.

تیم ایران هم در این بازی‌ها قرار دارد و کاربران ایرانی می‌توانند از این فرصت نهایت استفاده را برده و مسابقات ایران با تیم‌های دیگر را بازی کنند.

هنوز مشخص نیست این به‌روزرسانی رایگان شرکت EA برای جام جهانی ۲۰۱۸ در چه حجمی است و آیا همان روز ۸ خرداد برای تمام کاربران سراسر جهان قابل دسترس است یا تدریجی خواهد بود.

به هر حال، شرکت EA می‌خواهد امسال طرفداران بازی فیفا در زمان جام جهانی ۲۰۱۸ حال و هوای متفاوتی را تجربه کنند که تا کنون سابقه نداشته است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.