تب جام جهانی به مسنجر فیسبوک رسید: پوسته‌های جدید، بازی و فیلترهایی برای عکاسی

0

تب جام جهانی دارد از یک سایت به سایت دیگر و از یک اپلیکیشن به اپلیکیشن دیگر؛ دنیای وب و اینترنت را به تسخیر خود درمی‌آورد.

وقتی شبکه‌های اجتماعی و تلویزیون‌های اینترنتی این روزها رنگ و بوی جام جهانی گرفتند؛ چرا مسنجرها از این فرصت استفاده نکنند؟

کاربران فیسبوک مسنجر می‌توانند با نصب آخرین به‌روزرسانی این پیام‌رسان؛ از چندین ویژگی جدید و اختصاصی ارایه شده به مناسب شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لذت ببرند.

فیسبوک چندین تم اختصاصی برای کاربران این پیام‌رسان منتشر کرده است. همین‌طور، چندین بازی جدید در دسترس قرار گرفته است تا هنگام مکالمه با دوستان‌تان، مشغول بازی کردن باشید.

بخش دوربین اپلیکیشن مسنجر فیسبوک هم چندین فیلتر جدید دارد تا با پرچم‌ها، رنگ‌ها و کلاه‌های هواداری خاص کشورهای مختلف عکس اختصاصی خودتان را بسازید.

اگر با اعضای خانواده یا دوستان‌تان سر یک بازی کل‌کل دارید؛ می‌توانید هریک از شما طرفدار تیمی شده و فیلترهای عکاسی اختصاصی آن تیم برای بازی موردنظر را استفاده کنید. این عکس‌ها می‌توانند پروفایل شما شوند و حس و هیجان شما برای جام جهانی را افزایش دهند.

برخی از بازی‌های مخفی فیسبوک مسنجر مانند Keepie Uppie و theScore دارای نسخه‌هایی ویژه برای جام جهانی ۲۰۱۸ شدند. این نسخه‌ها با نام World Cup با به‌روزرسانی این اپلیکیشن در دسترس قرار می‌گیرند.

به علاوه، نسخه جدید بازی Golden Boot به شما اجازه می‌دهد مهارت‌های شوت‌زنی خود را بهبود دهید. این نسخه جدید بازی از برگه game فیسبوک مسنجر قابل دانلود است.

نسخه جدید فیسبوک مسنجر برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS از روی فروشگاه‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور قابل دانلود است.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.