ردیت با پیشی گرفتن از فیسبوک، سومین سایت پربازدید ایالات متحده شد

0

براساس رتبه‌بندی الکسا، سیستم تجزیه و تحلیل ترافیک سایت‌های آمازون، در ایالات متحده مردم بیشتر از فیسبوک از سایت ردیت بازدید می‌کنند.

البته، همه می‌دانیم که سیستم رتبه‌بندی سایت‌ الکسا چندان دقیق نیست و نمی‌تواند به طور کامل بازدید سایت‌ها را مشخص کند ولی جالب است که سایتی مانند ردیت توانسته پربازدیدتر از فیسبوک شود.

به گفته الکسا، سایت گوگل پربازدیدترین سایت جهان به شمار می‌رود و پس از آن شبکه اجتماعی یوتیوب در رتبه دوم پربازدیدترین سایت ایالات متحده قرار دارد. سایت‌های ردیت و فیسبوک هم در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

ردیت یک شبکه اجتماعی و جامعه بزرگی از کاربران است که درباره اخبار روز دنیا تبادل‌نظر می‌کنند. در انجمن‌های ردیت هر خبر مهم یا شایعه‌ای منتشر و مورد توجه قرار می‌گیرد. بسیاری از مشخصات و عکس‌های محصولات لو رفته پیش از انتشار، در انجمن‌های ردیت سر درمی‌آورند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

رکوردی بی‌نظیر

به طور متوسط، کاربران ردیت هر روز نزدیک به ۱۵ دقیقه و ۱۰ ثانیه در این سایت حضور دارند که یک مدت زمان بسیار بالا نسبت به دیگر رقبا است. کاربران در گوگل تنها ۷ دقیقه و ۱۶ ثانیه به طور روزانه حضور دارند.

مدت زمان حضور در یوتیوب هم به طور متوسط ۸ دقیقه و ۳۱ ثانیه است. فیسبوک هم زمان بازدید و حضور بالایی دارد. به طور متوسط، هر کاربر ۱۰ دقیقه و ۵۰ ثانیه در این شبکه اجتماعی گردش می‌کنند.

سایت آمازون در رتبه پنجم پربازدیدترین سایت‌های ایالات متحده قرار دارد که مدت زمان حضور ۷ دقیقه و ۳۷ ثانیه برای هر کاربر را ثبت کرده است.

این رتبه‌بندی اصلا خبر خوبی برای فیسبوک نیست. دو روز پیش هم خبری منتشر کردیم که نشان می‌داد نوجوانان و جوانان در حال ترک فیسبوک و استفاده از پلتفرم‌های به‌روزتر و جذاب‌تر دیگری مانند اینستاگرام، یوتیوب، اسنپ‌چت و غیره هستند.

رسوایی کمبریج آنالیتکا در ماه‌های گذشته نیز ضربه بزرگی برای فیسبوک بود و باعث ریزش بیشتر کاربران و از بین رفتن حس اعتماد و اطمینان مردم شد.

البته، فیسبوک چندین پلتفرم در حال رشد و مدرن دارد که هر روز کاربران بیشتری جذب‌شان می‌شوند. برای مثال، محبوبیت اینستاگرام و واتساپ هر روز بیشتر از گذشته می‌شود و این موضوع می‌تواند تا حدودی خیال مارک زاکربرگ را از آینده آسوده کند.

اینکه آیا در درازمدت سایت ردیت می‌تواند بازدیدکننده‌هایش را راضی نگه دارد و این رکورد حضور ۱۵ دقیقه و ۱۰ ثانیه‌ای را ارتقا دهد؛ موضوع مهمی است که باید در آینده دنبال‌اش را بگیریم!

منبع

   

پستهای اخیر

خودروی مفهومی جیلی ویژن استاربرست معرفی شد؛ طراحی مدرن، فضایی و آینده‌نگرانه (گالری عکس)

جیلی با رونمایی از خودروی مفهومی Vision Starburst، نقشه راه آینده طراحی خودروهای خود را ترسیم کرد. خودروی ویژن استاربرست توسط استودیوی طراحی جیلی در شانگهای خلق شده است و از المان‌های کاملا مدرن و آینده‌نگرانه‌ای مبتنی بر نورپردازی‌های…

پیشنهاد کتاب: عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست – مواجهه با اندوه و فقدان با فرهنگی که این‌ها را…

آن‌هایی که رنج را تجربه می‌کنند، معرفتی کسب می‌کنند که بقیه ما به آن نیاز داریم. با توجه به اینکه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که مردم از احساس کردن هراس دارند، مهم است تا عمق سفر انسانی‌مان را به روی یکدیگر باز کنیم، که تنها با تجربه…

پیشنهاد کتاب: کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم؟ راهنمای دیکتاتور بلند پرواز، نوشته آندره د گیلوم

کسی که آرزو دارد از او اطاعت کنند، ابتدا باید بداند چگونه دستور دهد. نیکولو ماکیاولی قدرت، در جهان امروز در ذهن افراد لیبرال و طرفداران شفافیت سیاسی تصویری منفی دارد. بعضی‌ها می‌گویند قدرت باید تقسیم شود، می‌گویند قدرت زیاد در دست یک…

با این تانک مثل فوت کردن به شمع، به چاه‌های نفت مشتعل کویت فوت می‌کردند تا خاموش شوند!

تصور کنید که شما یک تانک قدیمی روسی را با دو موتور هواپیمای جت و مقدار زیادی آب ترکیب کنید تا یک دستگاه عجیب آتش‌نشانی بسازید که قادر باشد که حتی حریق چاه‌های نفت را خاموش کند! به سال 1991 می‌رویم، در این زمان جنگ خلیج فارس به انتهای خود…

فیلم‌هایی که بسیار خوب و عالی و احساس‌برانگیز هستند، اما به خاطر تاثیرگذاری زیاد روی روح و روانمان،…

وقتی در سایت‌های دانلود هستیم و فهرست فیلم‌ها را نگاه کنیم تا تصمیم بگیریم کدامشان را دانلود کنیم، نگاهی به اسم کارگردان و امتیاز فیلم و هنرپیشه‌ها و داستان کلی‌شان می‌ندازیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم. اما شمار زیادی از فیلم‌هایی که دانلود…

فهرستی از چیزهایی که شاید تصور کنید که تنها شما را عصبی می‌کنند، اما عامل اضطراب خیلی‌ها در کشورهای…

چند روز پیش یک کاربر سایت اجتماعی ردیت، سوالی مطرح کرد که در کمال شگفتی خیلی از آن استبال شد و پاسخ‌های متعددی برای آن گذاشته شد. سوال این بود که چه چیز خاص و ویژه‌ای شما را عصبی می‌کند و صرف‌نظر اینکه بارها آن شرایط را تجربه کرده باشید،…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.