۱۵ اسمارت‌فون برتر سال ۲۰۱۸ از نظر سایت تک‌رادر

0

به نیمه سال ۲۰۱۸ رسیدیم. تولیدکنندگان گوشی‌های تلفن همراه، اسمارت‌فون‌های پرچم‌دار امسال خود را معرفی کردند و بهترین زمان برای بررسی، مقایسه و ارزیابی عملکردشان نسبت به یکدیگر است.

سایت تک‌رادر زمان زیادی را برای بررسی اسمارت‌فون‌های رده بالای امسال صرف کرده است. با در دست داشتن تمام گوشی‌هایی که امسال عرضه شدند؛ سعی کرده مصرف باتری، کیفیت صفحه‌نمایش، ارزش خرید، قابلیت‌های دوربین، فناوری‌های به‌روز و کاربردی هر گوشی را به دقت آزمایش کرده و با دیگر گوشی‌ها مقایسه کنند.

این سایت برای اولین بار، اسمارت‌فون آیفون X را به عنوان بهترین گوشی هوشمند دنیا و برتر از همه اسمارت‌فون‌های اندرویدی از جمله سامسونگ گلکسی اس ۹ انتخاب کرده است.

کارشناسان تک‌رادر اعتقاد دارند آیفون X نه تنها بهترین اسمارت‌فون سال ۲۰۱۸، بلکه بهترین گوشی آیفونی است که اپل تا کنون ساخته است. این اسمارت‌فون در بسیاری از بخش‌ها مانند صفحه‌نمایش، باتری و دوربین عملکردی بهتر از دیگر گوشی‌ها از خود نشان داده و ارزش هزینه کردن نزدیک به ۹۰۰ دلار را دارد.

البته، سایت تک‌رادر اعتقاد دارد این گوشی‌ در هفته‌های آینده ارزان‌تر هم خواهد شد و تنها فاکتور نه چندان مناسب آن نیز بهتر می‌شود.

پس از آیفون X، مطابق انتظار اسمارت‌فون‌های اندرویدی قرار گرفتند و آیفون‌ ۸ پلاس آخرین گوشی برتر امسال معرفی شده است.

سامسونگ گلکسی اس ۹ پلاس، هواوی پی ۲۰ پرو، سامسونگ گلکسی اس ۹ و ال‌جی جی ۷ تین‌کیو در رتبه‌های دوم تا پنجم بهترین اسمارت‌فون‌های سال ۲۰۱۸ قرار گرفتند.

گوگل پیکسل ۲ ایکس‌ال در جایگاه ششم و هواوی میت ۱۰ پرو گوشی ارزشمند بعدی در این فهرست است. نکته شگفت‌انگیز در این فهرست، جایگاه نه چندان خوب اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی نوت ۸ است.

جالب است در فهرست ۱۵ گوشی هوشمند برتر دنیا در سال ۲۰۱۸ شاهد ۵ گوشی از سامسونگ، ۳ گوشی از هواوی و ۲ گوشی از اپل هستیم. یعنی پرفروش‌ترین شرکت‌های گوشی تلفن موبایل در دنیا، بیشترین سهم را در این فهرست دارند.

رتبه‌بندی اسمارت‌فون‌های رده بالای سال ۲۰۱۸

فهرست ۱۵ اسمارت‌فون برتر سال ۲۰۱۸ از نگاه سایت تک‌رادر به شرح زیر است:

۱- اپل آیفون X

۲- سامسونگ گلکسی اس ۹ پلاس

۳- هواوی پی ۲۰ پرو

۴- سامسونگ گلکسی اس ۹

۵- ال‌جی جی ۷ تین‌کیو

۶- گوگل پیکسل ۲ ایکس‌ال

۷- هواوی میت ۱۰ پرو

۸- سامسونگ گلکسی نوت ۸

۹- وان‌پلاس ۶

۱۰- سامسونگ گلکسی اس ۸

۱۱- ال‌جی وی ۳۰

۱۲- سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس

۱۳- هواوی پی ۲۰

۱۴- آنر ۱۰

۱۵- اپل آیفون ۸ پلاس

نظر شما درباره این فهرست چیست؟ اسمارت‌فون رده بالای دیگری سراغ دارید که در این فهرست جای نگرفته باشد؟ اصلا تصمیم به خرید یک اسمارت‌فون پرچم‌دار دارید یا می‌خواهید با سیاست کاهش هزینه، به سراغ گوشی‌های میان‌رده برتر بازار بروید؟

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.