اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی پرسیدن سؤال در استوری است

0

چند ماه پیش، اینستاگرام قابلیت برگزاری نظرسنجی را در استوری برای کاربران فراهم کرد. در فاز بعدی، این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌داد از استیکرها و ایموجی‌های مختلف و متنوعی برای نظرسنجی استفاده کنند.

حالا، گزارش شده این اپلیکیشن به دنبال ویژگی پرسیدن سوال در استوری است. این ویژگی برای برخی از کاربران به طور آزمایشی فعال شده است.

قبلا، کاربران این امکان را داشتند که در استوری یک شخص، به طور مستقیم برایش پیامی ارسال کنند یا زیر یک عکس و پست کامنت بگذارند. اما ویژگی جدید اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد یک سوال را در استوری مطرح کرده و کاربران دیگر بدان پاسخ دهند.

افزایش مخاطب استوری با ویژگی‌های جدید

از تنها عکس منتشر شده درباره ویژگی جدید اینستاگرام این‌طور برداشت می‌شود که کاربری می‌تواند سوالی را در استوری مطرح کند و بعد کاربران دیگر با لمس کادر سوال، آن را پاسخ دهند یا نظر و پیشنهادشان را ارسال کنند.

اطلاعات زیادی درباره ویژگی جدید اینستاگرام در استوری منتشر نشده است. نمی‌دانیم ویژگی پرسیدن سوال در استوری به صورت یک استیکر است یا خیر!

همین‌طور، مشخص نیست این ویژگی به صورت خصوصی برای افراد ارسال می‌شود یا حالت عمومی دارند و همه فالورها می‌توانند پاسخ‌های کاربران را مشاهده کنند.

همانند همیشه، مدیران اینستاگرام در قبال این ویژگی سکوت کردند و حاضر به ارایه توضیح نشدند.

چند روز پیش، اینستاگرام ویژگی افزودن آهنگ به استوری را عرضه کرد و خبرهایی منتشر شد که در حال آزمایش نوار استوری دایمی است.

بخش استوری برای اینستاگرام بسیار اهمیت دارد و می‌خواهد هر روز کاربران بیشتری با این بخش درگیر شوند و ازش استفاده کرده و با استوری کاربران دیگر در تعامل باشند.

افزودن آهنگ به استوری، مشاهده استوری‌ها به صورت یک نوار چسبان دایمی روی صفحه فید و حالا مطرح کردن نظرسنجی و سوال در استوری؛ همه بخشی از استراتژی جدید اینستاگرام برای افزایش مخاطبان این بخش است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.