فرصتی برای کسب و کارهای کوچک در اینترنت – آغاز رقابت بزرگ “دنده هوایی” بین کسب وکارهای کوچک در بازار اجتماعی باسلام

0

رپورتاژ

جایی هست که رقابت کسب و کارهای کوچک که فروش اینترنتی دارند، هیجان‌انگیزتر از رقابت کمپانی‌ها و غول‌های تجاری دنیاست. جایی که یک تولیدکننده خانگی با همان تولید محدود خودش هم می‌تواند در بازاری اینترنتی به بزرگی کل ایران خودی نشان دهد و با هم‌راسته‌ای‌های خودش رقابت کند. محصول خودش را به همه معرفی کند، بفروشد و امتیاز بگیرد و هر چه مشتری‌هایش را راضی‌تر بکند امتیاز بالاتر و نمره بیشتری می‌گیرد
رقابت بزرگ دنده هوایی بین کسب و کارهای کوچک در بازار اجتماعی باسلام شروع شده است. کسب و کارهایی که آمده‌اند در سایت باسلام غرفه ایجاد کرده‌اند و محصول‌شان را برای فروش عرضه کرده‌اند حالا می‌خواهند یک هیجان بیشتر را تجربه کنند. رقابتی پرتلاش که نتیجه‌اش پرواز کسب و کارها و رونق بیش از پیش آنهاست.
رقابت دنده هوایی بین غرفه‌دارهای بازار اجتماعی باسلام در واقع شکل پخته‌تر شده و کوله‌باری از تجربه‌های برگزاری رقابت در باسلام است. پیش از این رقابت‌هایی تحت عنوان لیگ صنایع دستی، رقابت تازه‌نفس‌ها و مسابقه‌ای هم برای غرفه‌دارهای اصفهانی به نام هیجان در نصف جهان برگزار شد. رقابت دنده هوایی در نوع خود کامل‌ترین شکل و بزرگ‌ترین رقابت از این جنس است که تاکنون در بازار اجتماعی باسلام برگزار شده است.
از ویژگی‌های مهم و برجسته این رقابت این است که پس از ثبت نام در مسابقه، غرفه‌ها بررسی می‌شوند. سطح بندی می‌شوند و در چند لیگ قرار می‌گیرند تا رقابت در شرایط و فضایی کاملا منصفانه باشد. زیرا ملاک‌های رقابت در بازارچه‌ای مثل صنایع دستی با بازارچه دیگر مثل عطاری یا مواد غذایی از نظر فروش، قیمت و .. متفاوت است. تازه‌نفس‌های قدر قدرت و باتجربه‌های ابرقدرت مشخص می‌شوند و غرفه‌های هم سطح در یک گروه قرار می‌گیرند.
این مسابقه سه هفته‌ای فصلی پرنشاط برای کسب و کارهای کوچک خواهد بود و نقطه عطفی برای کشف بهتر غرفه‌دارهای بازار باسلام و آزاد شدن هر چه بیشتر ظرفیت‌های پیدا و پنهان کسب و کارهای کوچک است.

باسلام چه خدماتی به کسب و کارهای کوچک می‌دهد؟

بازار اجتماعی باسلام، بستری مناسب و ساده در دسترس این کسب و کارها قرار می‌دهد. به این صورت که صاحبان کسب و کار بعد از ساختن غرفه و بارگذاری محصولات در آن، مدیریت کامل غرفه را خودش به عهده می‌گیرد. غرفه‌دار در چیزهایی مثل قیمت‌گذاری، وارد کردن مشخصات محصول و معرفی کامل آن، بیان تجربه‌های شخصی‌اش در رابطه با ویژگی‌ها و کارکردهای آن دستی کاملا باز دارد. بعد از سفارش مشتری، غرفه‌دار می‌تواند نشانی دقیق مشتری را در پنل مدیریتی خود مشاهده کند و محصول را برایش ارسال کند و خیالش از جهت تسویه‌حساب‌های منظم (حداکثر تا ده روز بعد از ارسال) راحت باشد.
ایجاد یک غرفه در باسلام در حقیقت ورود به یک بازار بزرگ است و این شانس را به غرفه‌دار می‌دهد که از ظرفیت‌های کل بازار مثل بازدیدهای روی سایت، طرح‌های متنوع و کمپین‌ها استفاده کند.
قابلیت پرداخت اینترنتی در درگاه امن بانکی، قرار گرفتن در موتورهای جستجو، مدیریت مالی شفاف و دسترسی به آمار فروش و بازدید به صورت نموداری، دریافت فاکتورهای فروش به صورت جداگانه، امکان دسته بندی محصولات بر اساس راسته و بازارچه، داشتن یک لینک اختصاصی رایگان به عنوان آدرس غرفه، پایداری بستر کاری در اینترنت، استفاده از انبار مرکزی و خدمات بسته‌بندی و ارسال پستی در صورت تمایل، امکان ایجاد و مدیریت انواع کوپن‌های تخفیفی با تاریخ انقضای دلخواه و…. فقط گوشه‌ای از مزیت‌های غرفه‌داری در بازار اجتماعی باسلام است.
اگر شما هم دارای کسب و کاری کوچک هستید یا کسب و کاری را می‌شناسید که ظرفیت خوبی دارد فرصت را از دست ندهید. به بازار اجتماعی باسلام بیایید، از مزیت‌های فراوان آن بی‌نصیب نمانید.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.