معرفی اپلیکیشن: Fliptastic Pro برای ساخت اسلایدشو در iOS و اشتراک‌گذاری روی اینستاگرام

این اپلیکیشن با دانلود بیش از ۹۵۰ هزار بار از روی اپ‌استور، یکی از بهترین نرم‌افزارهای ساخت اسلایدشو و اشتراک‌گذاری روی شبکه‌های اجتماعی است.

کافی است چند عکس خام داشته باشید تا با اپلیکیشن Fliptastic Pro جادوگری کنید. این اپ به شما انواع پوسته‌ها، فیلترها، افزودن موسیقی، افکت‌ها و اکشن‌ها را می‌دهد تا اسلایدشوهایی جذاب برای اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب بسازید یا با ایمیل برای دیگران بفرستید.

کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده کردند؛ اعتقاد دارند روی Fliptastic Pro مجموعه‌ای از ویژگی‌ها وجود دارد که کمتر روی یک اپلیکیشن دیگر یک‌جا جمع شده‌اند.

شما می‌توانید حداکثر ۱۰۰ عکس از روی فیسبوک و اینستاگرام یا پوشه آلبوم گوشی‌تان انتخاب کنید یا توس‍ط دوربین، تصاویری جدید برای اسلایدشو بگیرید.

در مرحله بعد، می‌توانید عکس‌ها را برش بزنید یا اندازه کنید؛ فیلترها و کپشن‌های مختلف روی آن‌ها بنویسید و برای نمایش در اسلایدشو آماده سازید.

نهایت انعطاف‌پذیری در یک اپلیکیشن

امکان افزودن موسیقی از روی آلبوم‌های خودتان یا موسیقی‌های بی‌کلام منتخب در این اپلیکیشن وجود دارد. به علاوه، دست‌تان برای انتخاب و اعمال انواع افکت‌ها و اکشن‌های مختلف روی عکس‌ها باز است.

افکت‌های معروف این اپلیکیشن، افکت برف، قلب و ستاره هستند که به طور منحصربه‌فردی در Fliptastic Pro پیاده‌سازی شدند.

یکی از مزیت‌های ویژه این نرم‌افزار، آپلود سریع اسلایدشوها روی اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب یا ذخیره کردن روی آیفون و بعد استفاده و اشتراک‌گذاری روی دیگر اپلیکیشن‌ها است.

اسلایدشوها را می‌توانید در اینستاگرام هم ویرایش کرد و ویدیوهایی بسیار زیبا و خلاقانه برای دوستان و فامیل ساخت. شاید اگر بخواهید چنین اسلایدشویی را با اپلیکیشن‌های دیگر بسازید؛ نیاز به استفاده از چندین نرم‌افزار روی آیفون یا آیپد داشته باشید ولی Fliptastic Pro کارتان را بسیار آسان کرده است.

این اپلیکیشن رایگان شده برای مدت محدود را می‌توانید از روی اپ‌استور دانلود کنید.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.