معرفی اپلیکیشن: با یک ضربه به صفحه‌نمایش شروع به آتش‌بازی کنید

0

برخی اپلیکیشن‌های موبایل با ایده یا نیازی بسیار ساده طراحی شده‌اند و بعد به بازار راه یافتند.

Jesse Potter می‌گوید اپلیکیشن Fireworks Tap را برای پسر کودک‌اش طراحی کرده است تا با زدن روی صفحه‌نمایش موبایل، شاهد نورافشانی و آتش‌بازی آسمان و رنگ‌ها باشد.

اما این اپلیکیشن بیشتر از کودکان با استقبال بزرگان مواجه شده است و حالا یکی از بهترین اپ‌های سرگرم‌کننده روی هر دو پلتفرم iOS و اندروید است.

امتیاز Fireworks Tap در اپ استور ۴.۶ و در گوگل‌پلی ۴.۳ است. برخی از حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌های اسمارت‌فون هرگز به چنین امتیازی نرسیدند. کاربران از چیزی خوش‌شان بیاید رای می‌دهند نه لزوما چیزی که عالی ساخته شده است.

بدون تبلیغات، بدون گزینه و منو

این اپلیکیشن هیچ منو و گزینه و تنظیماتی ندارد و بسیار ساده طراحی شده است تا کودکان بازی کنند. هیچ تبلیغاتی نشان نمی‌دهد و شامل هیچ کلیدی ندارد.

کافی است این اپلیکیشن را اجرا کنید و روی آن ضربه بزنید تا آتش‌بازی شروع شود. با سوایپ کردن صفحه می‌توانید مدل‌های آتش‌بازی را تغییر دهید و با ضربه انگشتان بیشتر روی صفحه‌نمایش، نورافشانی را شلوغ‌تر و زیباتر کنید.

در حالی‌که مشخص است این اپلیکیشن برای نوزادان و کودکان کم سن طراحی شده است؛ می‌تواند انواع کاربران با سنین مختلف را سرگرم کند.

در کامنت‌های این اپلیکیشن روی گوگل‌پلی یک پیرمرد ۷۰ ساله اعتراف کرده به این بازی معتاد شده است و هر روز باید ۵ دقیقه آن را اجرا و انواع آتش‌بازی‌های را تماشا کند.

اپلیکیشن Fireworks Tap را برای پلتفرم‌های اندروید و iOS به ترتیب از روی گوگل‌پلی و اپ‌استور رایگان دانلود کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.