معرفی اپلیکیشن Pressure Art: تنها با فشردن صفحه نمایش اثر هنری ایجاد کنید و سرگرم شوید

0

گاهی اوقات نیاز نیست برای سرگرم کردن کودکان، بازی‌های سنگین گرافیکی روی گوشی آیفون خود نصب کنید یا به دنبال بازی‌های استراتژی و خشن باشید. حتی نیاز نیست همیشه بازی نصب کنید.

اپلیکیشن Pressure Art با عملکرد بسیار ساده‌اش توانسته یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آیفون باشد و با کسب امتیاز ۴.۹ از ۵ حتی بزرگسالان و کاربران حرفه‌ای آیفون را به خود مشغول کند.

این اپلیکیشن از قابلیت ۳D Touch آیفون استفاده می‌کند و طبیعی است که باید روی آیفون‌ها و iOS نصب شود که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

وقتی این اپ را اجرا می‌کنید؛ کافی است روی صفحه‌نمایش فشار دهید تا اشکال هندسی دایره‌ای و رنگی اما به طور تصادفی و درهم ساخته شوند.

انگار دارید جهانی تازه خلق می‌کنید یا می‌خواهید دیگران را هیپنوتیزم کنید. هرچه فشار انگشت شما بر صفحه‌نمایش بیشتر باشد؛ شعاع دایره بزرگ‌تر بوده و شکل‌ها بهتر ترسیم می‌شوند.

ساده اما اعتیادآور

بهترین ابزار و سرگرمی برای کودکان ۱ تا ۳ ساله است. کودکانی که تازه با دنیای اطراف خود آشنا شدند و می‌توانند با انگشت چیزی را فشار دهند. این بازی نیازی به تفکر یا استراتژی و تلاش‌های بدنی ندارد.

یکی از کاربران این برنامه می‌گوید هر زمانی در خودرو حوصله‌ام سر می‌رود یا منتظر کسی هستم؛ سریعا Pressure Art را اجرا می‌کنم و به اشکال سه بعدی هندسی ساخته شده در فضایی تخت خیره می‌شوم.

جذابیت اپلیکیشن Pressure Art در سادگی آن است. واقعا هیچ چیزی ندارد جز اینکه انگشت خود را روی صفحه‌نمایش فشار دهید تا ببینید چه اشکالی با دایره ساخته می‌شود.

غالب اوقات اشکال ساخته شده هیچ مفهوم یا ارتباطی با یکدیگر ندارند و حتی برای شما تکراری نمی‌شوند. حواستان باشد که این اپ به شدت اعتیادآور است و گاهی اوقات کاربران در دام تکرار می‌افتند تا اشکال دایره‌ای بعدی را ببینند.

این اپ برای مدت محدودی رایگان شده است وگرنه قیمت دانلود آن ۳ دلار است.

اپلیکیشن Pressure Art را برای دستگاه‌های مجهز به iOS 9 به بالا و ۳D Touch از اپ‌استور رایگان دانلود کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.