آیا فیلتر یخچال خود را تعویض می‌کنید؟

0

رپورتاژ

پایین آمدن کیفیت آب

امروزه با پایین آمدن کیفیت آب در جوامع شهری و بخصوص در کلان شهرها و همچنین جهت استفاده از آب مطلوب آشامیدن ، از انواع مختلف فیلترهای تصفیه آب استفاده میگردد . یکی از رایج ترین و کم هزینه ترین روش های تصفیه آب استفاده از فیلترهای تصفیه آب برای یخچالهای ساید باید ساید می باشد که جهت از بین بردن کلر، رنگ، بو و بهبود مزه و کیفیت آب وهمچنین محافظت از سیستم داخلی یخچال در مقابل رسوب استفاده می گردد .

عمر مفید فیلتر یخچال

این فیتلرها دارای عمر ۶ الی ۱۲ ماه (حداکثر) می باشند و حتما باید در زمان مقرر تعویض شوند ، چرا که داخل فیلتر اشباع شده و همچنین با گذشت زمان ، مواد داخلی فاسد شده و خود باعث رشد باکتری ها می شوند ، همچنین در صورت تعویض نکردن ، ابتدا فشار آب خروجی از یخچال کم می شود و با مرور زمان باعث خراب شدن شیر برقی یخچال می شوند که تعویض آن هزینه بسیار بالایی خواهد داشت .

مجموعه فیلتر آب قدیمی ترین و معتبرترین شرکت در زمینه واردات و پخش فیلترهای یخچال بوده و همچنین با اکثر نمایندگی های معتبر برندهای مختلف یخچال به صورت مستقیم همکاری دارد .

برای آگاهی از نوع و قیمت فیلتر یخچال خود می توانید از طریق وب سایت www.filter-ab.com یا تماس با شماره های ۰۲۱۲۲۰۸۵۱۵۰ و ۰۲۱۸۸۶۹۲۹۰۰ با ما در ارتباط باشید .


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.