مجسمه گاندام در اندازه واقعی و قابل حرکت ساخته می‌شود

0

گاندام (Gundam) یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های علمی تخیلی انیمه‌های ژاپنی است. این ربات انسان‌نمای غول‌پیکر سال‌های طولانی در داستان‌ها و مجموعه‌های ژاپنی حضور داشته و در مدل‌های مختلف ظاهر شده است.

گاندام قهرمانی است که به مردم ژاپن شور، تخیل و قدرت می‌بخشد. رویاها با او رنگ واقعیت می‌گیرند و رویاهای جدید ساخته می‌شوند. گاندام طرفدار زمین و انسان است و همیشه با نابودکنندگان زمین به جنگ می‌پردازد.

حالا، ژاپنی‌ها می‌خواهند به بهانه ۴۰ سالگی این قهرمان، دوباره این شخصیت تاریخی خود را زنده کنند. مجمسه گاندام در اندازه واقعی و قابل حرکت تا تابستان ۲۰۲۰ ساخته می‌شود و در المپیک بازی‌های توکیو به نمایش درمی‌آید.

این مجسمه در شرکت Gundam Factory واقع در یوکوهاما ساخته و توسعه داده می‌شود و براساس شنیده‌ها تا ۱۸ متر خواهد بود. بازدیدکننده‌های Tokyo Summer Games می‌توانند سوار قطار شوند و به بازدید این گاندم بروند.

البته، این مجسمه اولین تصویرسازی در دنیای واقعی از شخصیت قهرمانی گاندام نیست. یک مدل از گاندام به نام Unicorn RX-0 در سال ۲۰۱۷ کامل شده و روزانه بازدیدکننده‌ها و طرفداران خاص خودش را دارد.

گفته می‌شود گاندام جدید بسیار بزرگ‌تر، جذاب‌تر و مجهزتر از Unicorn RX-0 خواهد بود. به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شود طرفداران و بازدیدکننده‌های زیادی داشته و با استقبال بالایی روبرو شود.

برنامه ژاپنی‌ها برای زنده نگه داشتن شخصیت گاندام به ساخت این مجسمه آهنین محدود نمی‌شود. آن‌ها چندین طرح از جمله ساخت یک فیلم با محوریت داستانی گاندام را پیش می‌برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروزه ساخت گاندام جدید می‌توانید به این سایت مراجعه کنید.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.