با اپلیکیشن Manything اسمارت‌فون و تبلت قدیمی خود را به یک دوربین امنیتی تبدیل کنید

0

همه دوست داریم از دوربین‌های امنیتی برای نظارت بر خانه‌مان استفاده کنیم ولی گاهی اوقات هزینه نرم‌افزارهای امنیتی بسیار بالا است یا نصب یک دوربین با کیفیت خوب؛ بودجه زیادی طلب می‌کند.

اپلیکیشن Manything یک راه‌کار ارزان‌قیمت و دم دستی برای راه‌اندازی یک سیستم نظارتی در خانه با کمترین هزینه است. همه نیازمندی شما برای استفاده از Manything یک اسمارت‌فون یا تبلت قدیمی است.

به طور ساده‌ای، نرم‌افزار Manything را روی دستگاه‌های قدیمی و فعلی خود نصب کنید. اپلیکیشن Manything برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است و شما می‌توانید برحسب اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌هایی که استفاده می‌شوند؛ نسخه‌های آن را دانلود و نصب کنید.

در گام بعدی می‌توانید دستگاه قدیمی و جدید را به یکدیگر متصل یا لینک کنید. ابتدا دستگاه قدیمی را روی یک پایه یا مکان مشخصی قرار داده و طوری تنظیم کنید که سوژه و فضای لازم برای نظارت تصویری و ویدیویی کاملا پوشش داده شود.

بعد در نرم‌افزار Manything وارد مود «Camera Mode» شده و کلید رکورد را فشار دهید.

حالا، در دستگاهی که استفاده می‌کنید؛ باز هم وارد نرم‌افزار Manything شده و از بخش «Viewer» تصویر سوژه را دنبال کنید.

رکورد صوتی و تصویری در هنگام تشخیص حرکت

این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد حرکات را هم ردگیری کنید. باز استفاده از ویژگی «Record on Motion» در هنگام تشخیص یک حرکت، قابلیت رکورد ویدیو فعال و فیلم‌برداری انجام می‌شود. این ویدیو در بخش سرویس ابری نرم‌افزار Manything ذخیره می‌شود و شما می‌توانید به صورت زنده آن را مشاهده کنید.

قابلیت لایو استریم این نرم‌افزار از رکورد صوتی هم پشتیبانی می‌کند. بنابراین، هنگامی که یک حرکت تشخیص داده شود؛ شما می‌توانید بفهمید چه اتفاقی افتاده است.

این اپلیکیشن روی دستگاه‌های زیادی قابلیت نصب و استفاده دارد. اگر اشتراک ۳ دلاری در ماه این نرم‌افزار را بپردازید؛ می‌توانید از امکانات و تنظیمات بیشتری سود برده و رکورهای استریم لایو را به صورت همیشگی و دایمی داشته باشید.

نسخه رایگان این اپلیکیشن فقط به شما اجازه می‌دهد در هنگام تشخیص یک حرکت، تصاویر و ویدیوها را به طور زنده مشاهده و اعلان‌ها را دریافت کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.