گوگل فوتوز بهترین عکس‌های سال ۲۰۱۸ را به شما پیشنهاد می‌دهد

0

در آخرین روزهای سال، سرویس‌های مختلف گوگل سعی می‌کنند پیشنهادهایی ویژه به کاربران خود بدهند. به نوعی برترین‌های سال ۲۰۱۸ در هر بخش به کاربران پیشنهاد داده می‌شود.

سرویس گوگل نیوز در بخش «Year in News» مجموعه‌ای از اخبار را نشان می‌دهد و سرویس گوگل فوتوز بهترین‌ عکس‌های کتابی سال ۲۰۱۸ را پیشنهاد داده است.

Photo books ویژگی جدیدی بود که در کنفرانس گوگل I/O سال گذشته به گوگل فوتوز افزوده شده و به کاربران اجازه می‌دهد کارهای چاپی خود را در پلتفرم‌های وب، اندروید و iOS ساخته، به اشتراک گذاشته یا بفروشند.

گوگل فوتوز هر هفته سعی می‌کند بهترین عکس‌های کتابی را نشان دهد و عکس‌های جدید هر چند روز یک بار توسط اعلانی به کاربر اطلاع داده می‌شوند.

اکنون، گوگل فوتوز می‌تواند به طور خودکار بهترین عکس‌های سال ۲۰۱۸ را به کاربران پیشنهاد کند. این سرویس بسیار بهتر از روش دستی برای بازگشت به عقب و جست‌وجو در عکس‌های قدیمی برای یافتن بهترین‌های سال است.

هر کاربری با مراجعه به بخش Photo books می‌تواند گالری از عکس‌های برتر سال ۲۰۱۸ انتخاب شده در طول سال را مشاهده کند. گوگل فوتوز بر اساس علاقه‌مندی‌های کاربران، عکس‌های برتر سال ۲۰۱۸ را نمایش خواهد داد. بنابراین؛ برخی کاربران تعداد عکس بیشتری و دیگر کاربران عکس‌های کمتری مشاهده خواهند کرد.

اخبار سال در گوگل نیوز

علاوه بر گوگل فوتوز، گوگل نیوز در بخش «Year in News» اخبار منتخب سال را نشان می‌دهد. این بخش هم در نسخه موبایل و هم در نسخه وب گوگل نیوز قابل دسترسی است.

این اخبار در بخش‌های مختلف فیلم و سریال، سیاست، ورزش، جامعه و سرگرمی، علم و فناوری و غیره دسته‌بندی شده‌اند. این موضوعات در برگه اول گوگل فتوز چیده شده‌اند. وقتی روی هر موضوع ضربه بزنید؛ فهرست طولانی از مهم‌ترین خبرها مشاهده می‌شود.

در بخش Trends هم سرفصل‌های سیاست‌مداران، شکست‌خورده‌ها، موسیقی‌دانان، فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، ورزشکاران و غیره دیده می‌شود تا کاربران بتوانند به روش‌های ساده‌تری مروری روی رویدادهای سال ۲۰۱۸ داشته باشند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.