اینستاگرام در حال آزمایش پروفایل‌های با ویژگی‌های منحصربه‌فرد برای اینفلوئنسرها است

0

اینستاگرام در حال آزمایش و آماده‌سازی یک نوع جدید از حساب‌های کاربری برای تولیدکنندگان محتوا (Creator Accounts) با مخاطبان زیاد است.

به گزارش رسانه‌های نزدیک به فیسبوک، این حساب کاربری جدید برای بخش کوچکی از کاربران اینستاگرام فعال شده و آن‌ها دارند این نوع اکانت‌ها را ارزیابی می‌کنند. این حساب کاربری جدید دسترسی‌ها و کنترل‌های زیادی برای فالو و آنفالو کردن مخاطبان به دست می‌دهد.

افزون بر این، امکان فیلتر کردن پیام‌های مستقیم در دایرکت براساس گروه‌ها و فالورهای مختلف (به عنوان مثال برند و دوستان IRL) فراهم می‌شود. به این ترتیب، فقط افراد مشخصی می‌توانند در دایرکت برای آن‌ها پیام بفرستند و همه فالورها قادر به فرستادن پیام خصوصی نیستند.

گفته می‌شود اینستاگرام می‌خواهد قابلیتی فراهم کند تا خالقان محتوا بتوانند به اطلاعات جزیی‌تری درباره فالورها و پست‌های آن‌ها دسترسی داشته باشند.

اینفلوئنسرها می‌توانند از برچسب‌های مختلفی برای گروه‌های کاربری خود استفاده کنند تا بیشتر با علایق و استقبال آن‌ها آشنا شوند.

همین‌طور، ابزارهای مختلفی برای تحلیل فعالیت‌های اکانت در استوری، IGTV و بخش‌های دیگر در اختیار خالقان محتوا قرار می‌گیرد.

همه کاربران محتاج این ابزارها هستند

این ویژگی‌ها در مجموع انعطاف‌پذیری زیادی برای اینفلوئنسرها ایجاد می‌کنند تا بتوانند روی فالورهای خود کنترل داشته باشند و حساب کاربری آن‌ها بهتر و راحت‌تر مدیریت شود.

این اکانت‌های خاص باعث جذاب‌تر شدن اینستاگرام برای هنرمندان، سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرها و سازندگان محتواهای تاثیرگذار و پرمخاطب خواهد شد و یک برتری در مقابل اسنپ‌چت محسوب می‌شود.

اینستاگرام می‌خواهد برای کسب‌وکار و حساب‌های کاربری تجاری هم ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی عرضه کند. برای مثال، این اکانت‌ها بتوانند محصولات خود را برچسب قیمت بزنند یا لینک‌های کوتاهی برای دسترسی و خرید آن به استوری‌ها اضافه کنند.

پیش‌بینی می‌شود حساب‌های کاربری خاص اینفلوئنسرها به‌زودی برای کاربران بیشتری در دسترس قرار بگیرد. اینستاگرام این پروفایل‌ها را برای اکانت‌های معروف ارسال خواهد کرد تا بتوانند از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن بهره ببرند.

برخی از کارشناسان اعتقاد دارند چنین ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی در دسترس تمام کاربران اینستاگرام قرار بگیرد چون این روزها پیام‌های دایرکت مزاحم زیادی دریافت می‌شود که باعث آزار کاربران می‌شوند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.