گرانترین رژیم غذایی محرمانه برای افراد موفق

0

رپورتاژ

آیا می دانید برنامه غذایی قله نشین ها چیست؟ آیا شما جزو افراد موفق بالای جامعه می باشید؟ شما در ۱۰ درصد بالای جامعه هستید؟ یا اینکه دوست دارید به اشخاص موفق جامعه بپیوندید؟ شاید بخواهید از گرانترین رژیم غذایی دنیا استفاده کنید. چون شما ویژه و منحصر به فرد هستید. در هر صورت به شما تبریک می گویم که این مقاله ویژه شما است.

سوخت ویژه

خیلی ها برای خود اهدافی را طراحی می کنند. ولی متاسفانه سوخت برای رسیدن به هدف خود را ندارند. انرژی سلولی لازم برای سرعت و غلبه بر مشکلات خود را ندارند. آنها هن هن کنان در کناری می ایستند و شاهد جلو زدن رقبای خود می باشند که با سرعت از کنار آنها می گذرند.

آنها خواب خوبی ندارند.

قبلا من هم در چنین شرایطی بسر می بردم. با اینکه بیش از ۸ ساعت می خوابیدم، وقتی از خواب بیدار می شدم، خسته بودم. احساس کسالت و رخوت داشتم. هیچ نشاطی از خواب و استراحت خودم نداشتم. با توجه به چنین شرایطی من گرانترین رژیم غذایی محرمانه برای افراد موفق را طراحی نمودم.

مزیت رژیم غذایی

 قطعا هیچ کسی دوست ندارد ثروتمندترین فرد گورستان باشد.

از مزایای رقابتی گرانترین رژیم غذایی محرمانه برای افراد موفق توتانایی در برگیری تمام مشکلات می باشد.

افزایش تیزحسی

چون جذب فسفر به همراه کلسیم می باشد و در این رژیم غذایی رعایت شده است، بهره هوشی شما بالاتر می رود. این افزایش توجه و بهره هوشی در مذاکرات کنونی یک ضرورت غیر قابل انکار می باشد. هر کس باهوش تر است، موفق تر هم عمل می کند. پس سطح درآمد بالاتری هم خواهید داشت. در این دنیای شلوغ هر کسب و کاری در رقابت با رقبای خود است. پس با هوشیاری در رقابتها برنده و پیروز می شوید.

 جلو گیری از فشار خون

حتما شنیده اید که فلان شخص سکته کرد و زندگی را بدرود گفت. شخصی تعریف می کرد که یک تاجر به سه فرزند پسر خود گفت: فرزندان عزیزم، تا ۵۵ سالگی من بی وقفه کار کنیم و ثروت زیادی بدست بیاوریم. پس از کسب ثروت کلان، به تفریح و مسافرت و خودمان برسیم. این تاجر در سن ۵۳ سالگی سکته کرد و زندگی را وداع گفت. اصلا از زندگی خود حظ و بهره ای نبرد.

شما اینچنین نخواهید شد، می پرسید چرا؟ چون با این برنامه غذایی محرمانه افراد موفق، عروق مغزی و قلبی شما باز شده و هیچ گونه مشکل قلبی و عروقی نخواهید داشت.

پیش گیری از دیابت

یک، دو، سه. یک نفر به دیابت مبتلا شد. درست خوانید، هر سه ثانیه یک نفر به دیابت مبتلا می شود. کسی که به دیابت مبتلا شود، تازه مشکلاتش شروع می شود. زمانی که من می خواستم دفتر تغذیه و رژیم درمانی تاسیس کنم، آمار دیابت در تهران حدود ۷ درصد بود. این آمار در اصفهان نیم درصد کمتر از تهران بود. ولی متاسفانه حالا این آمار زیاد شده و به حدود ۱۴ درصد رسیده است. پیش بینی می شود که آمار دیابت در ایران به حدود بیست میلیون برسد.

با گرانترین رژیم غذایی محرمانه برای افراد موفق شما دیابت نمی گیرید.

حتی اگر کسی دیابت بگیرد، با این برنامه ابر غذاها قند خون وی پایین می آید. به اعتقاد من این رژیم گران قیمت نیست. چرا؟

 درمان مشکلات گوارشی

یکی از بیمارانم که دارای کارخانه و سه معدن سنگ گرانیت (سه کوه عضیم) بود از قول یکی از دوستان خود می گفت:

ما تمام عمرمان تلاش می کنیم پول درآوریم و ثروتمند شویم. در این مدت به مشکل زخم معده مبتلا می شویم. حالا اگر تمام دارایی خود را خرج کنیم، نمی توانیم معده خودمان را درمان کنیم.

اگر محیط بدن در حالت اسیدی بسر ببرد، تمام مشکلات گوارشی اعم از زخم معده، نفخ،ترش کردن، سوزش، یبوست و غیره بوجود می‌ آید. در این برنامه سلامتی به این مهم نیز توجه شده است. بدن شما به حالت قلیایی درآمده و شما هیچ مشکل گوارشی پیدان پیدا نخواهید کرد. اگر از مشکلات گوارشی نیز رنج می برید، خیلی سریع درمان می شوید. پس شما هم خوب می دانید که با توجه به پیشرفتها و سلامتی وصف ناپذیر شما این برنامه تنظیم شده است.

گرانترین رژیم غذایی محرمانه برای افراد موفق واقعا گران نیست. و در مقابل چیزهایی که به شما می رسد، ارزان نیز می باشد. این برنامه چون منحصر به فرد می باشد، مزایای بیشماری برای شما به ارمغان می آورد. با اطمینان از سلامتی خود با اشتیاق سوزان و شادی فراوان به اهداف خود می رسید.

فرقی نمی کند که شما یک بیزینس من یا یک بیزینس ومن باشید. به هر جهت برای پیشرفت خود به تغذیه سالم و ابر غذاها نیاز دارید. کسی به ابر انسان تبدیل می شود که از ابر غذاها استفاده کند. حتما شما دوست دارید مثل بیل گیتس یا جف بزوس شوید؟ خود تصمیم بگیرید. مطمئن هستم که هر تصمیمی بگیرید به نفع شما می باشد.

شاد و تندرست باشید.

   

پستهای اخیر

نکات جالبی در مورد استیو جابز در کتاب تازه «ناز بهشتی»- یکی از بخش‌های جالب کتاب: استیو جابز هیچ وقت…

دو سه هفته‌ای که خبر انتشار یک کتاب جدید در مورد استیو جابز، داغ شده. اسم این کتاب Pause. Breathe. Choose.: Become the CEO of Your Well-Being است. این کتاب را ناز بهشتی نوشته که فعلا بیشتر به عنوان مربی مدیریت ذهن و خودیاری برای کسب…

کارشناسان خرید و استفاده این ۸ چیز را برای کاهش استرس و اضطراب در دوران کرونا توصیه می‌کنند

اگر اخیرا به خاطر شیوع ویروس کرونا گرفتار استرس و اضطراب شدید؛ شما تنها نیستید. به‌ویژه، اگر در خانه نشسته‌اید و کارهای خود را انجام می‌دهید و منتظر کاهش شیب منحنی مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا هستید. قطعا ساعت‌ها پای کامپیوتر و لپ‌تاپ…

۷ کاری که خیلی‌ها نمی‌دانند با اپل واچ می‌شود انجام داد

اپل واچ بهترین ساعت هوشمند موجود در بازار است. دلایل خوبی هم برای آن وجود دارد. یک ردیاب تناسب اندام عالی و یک ساعت با طراحی شیک و زیبا است که کاملا در اکوسیستم اپل ادغام می‌شود. با وجود ویژگی‌های بسیار عالی که اپل واچ دارد و همه از…

مریخ‌نشین اینسایت ناسا در بحران – ناسا مجبور شد که اینسایت را به صورت اورژانسی به حالت خواب یا…

ظاهرا ناسا باید فناوری جدیدی برای صفحات خورشیدی سیاره‌نشین‌های خود پیدا کند. مطابق خبری که به تازگی منتشر شده، مریخ‌نشین 800 میلیون دلاری اینسایت دچار مشکل جدی شده است. اینسایت در سال 2018 در بخشی از مریخ به نام بخش بهشت یا Elysium…

بعد از چند سال هویت کسی که به درخواست اف بی آی ، آیفون تروریست‌های سن برناردینو را رمزگشایی و باز…

اگر یادتان باشد در سال 2015 در آمریکا یک حادثه تروریستی رخ داده بود که در آن سید رضوان فاروق و همسرش -تشفین مالک- به مردم در کالیفرنیای جنوبی در سن برناردینو تیراندازی کردند و 14 نفر را کشتند. این دو در پی درگیری با پلیس کشته شدند. اما…

هزینه یک ماه آمریکایی‌ها برای ویدئو گیم: مبلغ شگفت‌آور ۵.۶ میلیارد دلار

گاهی ما با دیدن جزئیات ویدئوگیم‌ها و آن همه وقت و انرژی و فناوری پشت سر هر یک از آنها ناخودآگاه از خودمان می‌پرسیم که جدا شرکت‌های سازنده‌شان با آن همه عوامل و هزینه تحقیق و توسعه، منتفع هم می‌شوند؟ ما به سبب دور بودن و بهتر است بگویم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.