گیم سریال «پیکی بلایندرز» برای پی سی، PS4 و ایکس باکس وان به زودی عرضه خواهد شد

0

کرونا، زمان فیلمبرداری و تهیه و آماده‌سازی و پخش بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی را با تاخیر مواجه کرده و سریال محبوب پیکی بلاندرز هم یکی از این آثار است. هنوز هیچ تاریخی برای پخش سیزن ششم این سریال اعلام نشده است.

اما خبر خوب این است که یک گیم بر اساس این سریال در شرف نهایی شدن و عرضه به بازار است.

این گیم Peaky Blinders: Mastermind نام دارد و توسط شرکت Futurlab تهیه شده و شرکت Curve Digital آن را روانه بازار خواهد کرد.

اما اندیشه اصلی که منجر به تهیه این سریال شد، از کجا آب می‌خورد؟

اگر یادتان باشد در قسمتی از سریال تامی شلبی از اضطراب و فشار روزهایی که در سنگرهای جنگ جهانی اول بود گفته بود و اشاره کرده بود که آنقدر این اضطراب‌ها روی روح و روانش تاثیر گذاشته که کلیه نگرانی‌های گذشته و حتی آینده‌اش را تحت الشعاع قرار داده است.

دقیقا بر اساس همین گفته سازندگان گیم تصمیم گرفتند که یک به اصطلاح پاراکل داستانی برای بازی بنویسند و شخصیت‌های محوری و اصلی سریال را وارد چالش‌هایی کنند که پیش از سیزن نخست، رخ داده بودند.

زمانی که گیم بیاید شما می‌توانید به بیرمینگهام دهه ۱۹۲۰ بروید و در قالب شش شخصیت خانواده شلبی بروید: تامی – آرتور – خاله پالی – آدا – فین و جان.

هر یک از آنها ویژگی‌های متفاوتی دارند و شما باید بر اساس این ویژگی‌ها، هر مرحله پیشبینی‌شده در گیم را به اتمام برسانید.

گیم Peaky Blinders: Mastermind تابستان امسال برای کنسول‌هایی مثل پلی استیشن ۴ – ایکس باکس وان- نینتندو سوییچ و البته پی سی عرضه خواهد شد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.