مایکروسافت بازی Halo Infinite را برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ معرفی کرد + تریلر بازی

0

شرکت مایکروسافت در شروع کنفرانس خبری نمایشگاه E3 همه را غافل‌گیر کرد و تیلر نسخه جدیدی از بازی هیلو را نمایش داد.

بازی ویدیوی Halo Infinite قرار است مهیج‌ترین نسخه این بازی و بزرگ‌ترین ماجراجویی مسترچیف تا به امروز باشد. مایکروسافت اطلاعات زیادی درباره این بازی نداده و گیمرها را به حالت انتظار و هیجان رها کرد.

از توضیحات بسیار کوتاه و خلاصه مایکروسافت می‌توان فهمید که عنوان Halo Infinite بیشتر روی مسترچیف تمرکز دارد و در ادامه حوادث نسخه «هیلو ۵» رخ می‌دهد. در این بازی شاهد جهانی بزرگ با انواع تجهیزات و ماشین‌ها از جمله ماشین‌ کلاسیک Warthog خواهیم بود.

تیزر بازی Halo Infinite به ما می‌گوید توسط یک موتور بازی‌سازی جدیدی به نام Slipspace Engine ساخته شده است و وظیفه ساخت این عنوان بازی برعهده استودیو ۳۴۳ Industries است.

جهانی باز و بزرگ

نام‌گذاری این نسخه بازی شاید به این خاطر باشد که با یک نسخه «جهان باز» هیلو روبرو هستیم. از تیزر پخش شده نمی‌توان به گیم‌پلی بازی پی برد ولی به نظر می‌رسد مسترچیف با کورتانا هماهنگ می‌شود و در کلاه‌ خود از این دستیار دیجیتالی بهره می‌برد.

استودیو ۳۴۳ Industries این بازی را شگفت‌انگیز توصیف کرده و می‌گوید برای هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای رومیزی ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. جالب است که بازی معروف هیلو ۵ فقط برای ایکس‌باکس وان عرضه شد و از نسخه ویندوز ۱۰ خبری نبود.

مایکروسافت می‌گوید گیم‌پلی، تکنیک‌ها و طراحی‌های بازی هنوز در حال تولید و توسعه هستند. بسیاری از اجزای بازی ممکن است در طول زمان و به مرور تا زمان انتشار این بازی تکامل پیدا کنند.

مایکروسافت به علاقه‌مندان این بازی وعده داد به مرور می‌توانند بخش‌هایی از این بازی را آزمایش و ارزیابی کنند. مایکروسافت می‌خواهد به وسیله این گیمرها که عضو انجمن بازی‌کنان این شرکت هستند؛ بازخوردها و نظراتی دریافت کند و برای بهبود بازی به کار بگیرد.

مایکروسافت درباره زمان انتشار این بازی صحبتی نکرده است ولی احتمالا در سال ۲۰۱۹ شاهد رونمایی از نسخه جدید بازی پرطرفدار هیلو خواهیم بود.

تریلر معرفی بازی هیلو اینفینیت را در زیر مشاهده کنید:

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.