رندرهای جدید گلکسی S10 سنسور اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش را تایید می‌کنند

0

امسال، دهمین سالگرد عرضه گوشی‌های سری گلکسی S سامسونگ است.

پس، طبیعی است که انتظار و اشتیاق بالایی برای دیدن و رونمایی از این سری گوشی‌ها داشته باشیم. خبرهای تایید شده و شایعات فراوان تایید نشده هم می‌گویند سامسونگ چندین مدل گوشی گلکسی S10 عرضه خواهد کرد که یک یا دو مدل آن لانچ ادیشن دهمین سالگرد این گوشی‌ها هستند.

ایوان بلاس، مانند همیشه تنور این شایعات را با انتشار عکسی داغ‌تر کرده است. در این عکس دوربین هر سه مدل اسمارت‌فون گلکسی اس ۱۰ دیده می‌شوند و می‌توان دوربین‌های آن‌ها را با هم مقایسه کرد.

افزون بر تعداد دوربین‌های هر گوشی، از روی این عکس می‌توان به اندازه هر سه مدل S10 پی برد.

گوشی سمت چپ تصویر به زعم ایوان بلاس، Galaxy S10E است که از گوشی‌های دیگر کوچک‌تر و دارای یک تورفتگی در بخش کناری راست خود است.

به نظر می‌رسد یک سنسور اثر انگشت جانبی دارد و مجهز به سیستم دوربین دوگانه است. یک شیشه صفحه‌نمایش منحنی نیز روی نمایشگر کاملا تخت آن مشاهده می‌شود.

حسگر اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش در دو مدل رده بالا

گوشی‌های دیگر به ترتیب Galaxy S10 و +Galaxy S10 هستند که سیستم دوربین سه‌گانه دارند و از طراحی ناچ سود می‌برند. البته، ناچ این گوشی‌ها در کنار و به صورت یک سوراخ است.

صفحه‌نمایش +Galaxy S10 بزرگ‌تر و ناچ آن دو سوراخ دارد که به معنای دو لنز دوربین سلفی و تشخیص چهره است. هر دو گوشی Galaxy S10 و +Galaxy S10 از مدل ارزان‌تر Galaxy S10E بزرگ‌تر و مشخصات سخت‌افزاری بهتری دارند.

در این عکس به خوبی مشخص است که هر دو گوشی Galaxy S10 و +Galaxy S10 دارای حسگر اثر انگشت در کناره (همانند Galaxy S10E) نیستند و از حسگر زیر صفحه‌نمایش سود می‌برند.

پیش از این، شایعات می‌گفتند فقط مدل رده بالای گلکسی اس ۱۰ از حسگر زیر صفحه‌نمایش سود می‌برد ولی اکنون می‌بینیم که هر دو مدل استاندارد و رده بالای این سری چنین ویژگی دارند.

سایت XDA-Developers نیز با انتشار برخی اسناد و مشخصات گوشی‌ها این موضوع را تایید کرده است. در این سایت، کدهای درون اپلیکیشن Samsung Pay منتشر شده که در آن‌ها به صراحت از سنسور اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش گلکسی اس ۱۰ نام برده شده است.

چون کاربران با این سنسور می‌توانند پرداخت‌های الکترونیکی داشته باشند و از این طریق هنگام خرید، تایید هویت شوند.

سامسونگ اسمارت‌فون‌های سری گلکسی S10 خود را به طور رسمی ۲۰ فوریه رونمایی می‌کند. اخباری مبنی بر معرفی یک اسمارت‌فون تاشو و انعطاف‌پذیر در این مراسم نیز به گوش می‌رسد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.