تصویری از ایرپاور جدید به همراه آیفون XS و ایرپاد نسل ۲ در سایت اپل کشف شد

0

در سایت ایالات متحده اپل، صفحه ایرپاد به‌روزرسانی شده است تا ویژگی‌های مدل جدید تازه معرفی شده پررنگ‌تر شوند. اما این به‌روزرسانی همراه با تصویری بوده که توجه همگان را به خود جلب کرد.

در این تصویر که البته واضح نیست و باید از درون کدهای CSS و HTML سایت استخراج شود؛ تصویری از یک ایرپاد جدید به همراه آیفون XS و مهم‌تر از آن‌ها یک شارژ بی‌سیم ایرپاور مشاهده می‌شود.

سایت اپل به سرعت این تصویر را حذف کرده ولی برحی رسانه‌ها توانستند از روی سرورهای این شرکت و همین‌طور سایت استرالیای اپل دانلود و مشاهده کنند.

این تصویر نشان می‌دهد به‌زودی این شرکت ایرپاور جدیدی رونمایی می‌کند.

در این تصویر مشخص است که ایرپاور اپل می‌تواند آیفون XS و ایرپاد جدید را با استفاده از کیس آن شارژ کند.

ایرپاوری با طراحی جدید

همیشه در تصویرهای پد شارژر بی‌سیم ایرپاور اپل شاهد استفاده از گوشی آیفون X بودیم ولی در این تصویر برای اولین بار از آیفون XS استفاده شده است.

طراحی پد شارژر ایرپاور نیز تغییراتی داشته است و به نظر می‌رسد با ویژگی‌های جدید همراه خواهد بود.

اپل چند روز پیش از آیپد ایر، آیپد مینی، آی‌مک جدید و ایرپاد نسل دوم رونمایی کرد. بسیاری از کارشناسان انتظار داشتند از ایرپاور جدید این شرکت هم همزمان با این محصولات رونمایی شود که چنین اتفاقی نیفتاد.

ایرپاد نسل دوم یک ایرفون واقعی است که از همان طراحی نسل قبلی سود می‌برد و برخی جوانب و ویژگی‌های آن بهبود یافته‌اند.

ایرپاد نسل دوم از کیس مجهز به شارژر بی‌سیم و تراشه جدید H1 برای افزایش عمر باتری سود می‌برد. در ایرفون‌های جدید اپل، دیگر نیازی به فشردن کلیدی برای فعال شدن دستیار صوتی سیری نیست و فقط با گفتن هِی سیری (Hey SIri) این دستیار فعال می‌شود.

کیس شارژ بی‌سیم ایرپاد هم استاندارد شی (Qi) برای شارژ بی‌سیم مجهز شده و این، یعنی تقریبا با تمام شارژرهای بی‌سیم موجود در بازار سازگار است.

هنوز مشخص نیست اپل چه زمانی از ایرپاور جدید خود رونمایی خواهد کرد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.