شارژر بی‌سیم Duo سامسونگ با قیمت ۶۴.۵۰ دلار بهترین جایگزین ایرپاور برای شارژ آیفون و ایرپاد است

0

اپل روز جمعه اعلام کرد عرضه ایرپاور را برای همیشه لغو کرده است.

علت این تصمیم ناگهانی و غافل‌گیرکننده، نرسیدن به مرز استانداردهای لازم برای عرضه یک پد شارژر بی‌سیم عنوان شده است. سخت‌گیری‌های همیشگی اپل باعث شده کیفیت ایرپاور آن‌ها را راضی نکند و چنین تصمیمی بگیرند.

اپل ایرپاور را حدود ۱۸ ماه پیش رونمایی کرد و همه منتظر اعلام تاریخ رسمی عرضه آن و همین‌طور قیمت نهایی این شارژر بی‌سیم بودند.

بسیاری از کاربران محصولات اپل منتظر خرید ایرپاور بودند تا بتوانند به طور همزمان آیفون و ایرپاد خود را به طور بی‌سیم شارژ کنند.

شاید این کاربران با شنیدن خبر عدم عرضه ایرپاور، رویای شارژ بی‌سیم همزمان آیفون و ایرپاد را از دست رفته بدانند ولی خبر خوشحال‌کننده این است که پد شارژ بی‌سیم Duo سامسونگ می‌تواند این کار را بکند.

جایگزین ایرپاور با قیمتی مطلوب

این شارژر بی‌سیم که در سایت آمازون فقط ۶۴.۵۰ دلار قیمت خورده است؛ همزمان با سامسونگ گلکسی نوت ۹ معرفی شد و اکنون قیمت آن کاهش پیدا کرده است. قیمت اصلی این شارژر بی‌سیم حدود ۱۱۹ دلار است.

سامسونگ نسخه جدیدتری از شارژر Duo را همزمان با معرفی خانواده گلکسی اس ۱۰ رونمایی و روانه بازار کرده است که قیمت گران‌تری دارد.

شارژر Duo می‌تواند آیفون و ایرپادهای جدید را با استفاده از فناوری شارژ بی‌سیم Qi شارژ کند. ساعت هوشمند اپل از این قاعده مستثنی است و توسط Duo شارژ نمی‌شود.

افزون بر این، نباید انتظار داشته باشیم این شارژر مانند ایرپاور سه دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. Duo فقط دو دستگاه را به طور بی‌سیم شارژ می‌کند و می‌تواند یک گزینه اقتصادی و در دسترس برای جایگزینی ایرپاور باشد.

در ماه‌های گذشته، شاهد بودیم قیمت شارژر Duo به مناسبت‌های مختلفی مانند جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری باز هم تخفیف خورده است و به یک قیمت بسیار مطلوب برای کاربران رسیده است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.