به‌زودی نسخه واقعیت افزوده بازی انگری بردز برای آیفون و آیپد منتشر می‌شود +‌تریلر ویدئویی این نسخه

0

بازی انگری بردز با عرضه برای هدست‌های واقعیت مجازی Magic Leap ،Oculus Rift و Vive جانی تازه گرفته است.

حالا، شرکت Rovio تصمیم دارد نسخه موبایل واقعیت افزوده این بازی را برای اولین بار عرضه کند. در ابتدا، این بازی AR به طور اختصاصی برای دستگاه‌های آیپد و آیفون منتشر می‌شود.

به گفته شرکت Rovio، این بازی برای iOS در اواخر بهار امسال عرضه می‌شود اما از هم‌اکنون برای پیش‌خرید آماده است.

بازی Angry Birds AR: Isle of Pigs یک بازی رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود.

این بازی برای اجرای به صورت واقعیت افزوده در iOS از پلتفرم ARKit اپل استفاده می‌کند. شما در دنیای مجازی احساس می‌کنید یک تیر و کمان واقعی به دست گرفتید و می‌خواهید اهدافی را بزنید.

شما به طور کاملا واقعی می‌توانید زاویه پرتاب پرنده‌ها را تنظیم کنید و اگر مانعی سر راه نباشد؛ دست خود را روی صفحه‌نمایش به عقب کشیده و بعد رها کنید.

تجربه واقعیت افزوده انگری بردز

به گفته برخی از افرادی که این انگری بردز واقعیت افزوده را روی موبایل بازی کردند؛ یکی از بهترین بازی‌های AR است که تا کنون ساخته شده است.

همه فضاها و اندازه‌ها در دنیای مجازی دقیق و همراه با کیفیت تصویر بالایی است. شما روی هر سطح صافی می‌توانید این بازی را تجربه کنید.

گفتنی است کیفیت و لذت تجربه این بازی وابستگی زیادی به مدل آیفون شما خواهد داشت. مدل‌های آیفون بالاتر با iOS 12 کیفیت اجرای بسیار بهتری دارند.

برای بازی انگری بردر واقعیت مجازی نیاز به یک دستگاه مجهز به پلتفرم ARKit دارید. آیفون‌های ۶S به بالا، نسل پنجم آیپد و همه آیپد پروها می‌توانند این بازی را نصب و اجرا کنند.

هنوز مشخص نیست Angry Birds AR: Isle of Pigs چه زمانی برای اندروید عرضه خواهد شد ولی به‌زودی به طور رایگان در اپ‌استور اپل در دسترس کاربران پلتفرم iOS قرار می‌گیرد.

در سال‌های اخیر، شرکت راویو با خطر ورشکستگی روبرو بوده و یکی از راه‌های نجات خود را در عرضه نسخه AR بازی انگری بردز برای هدست‌های واقعیت مجازی و گوشی‌های موبایل می‌بیند.

به تریلر ویدئویی این نسخه از انگری بردز توجه کنید:

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.