اپل تایید کرد رویداد ۲۵ مارس بیشتر روی سرویس‌های تلویزیون و اخبار تمرکز دارد

0

دعوت‌نامه‌های اپل برای رویداد ۵ فروردین ماه (۲۵ مارس) ارسال شدند و مانند همیشه سرنخ‌هایی درباره محتوای این رویداد به ما می‌دهند.

همیشه رویداد ماه مارس برای اپل اهمیت بالایی داشته است و غالبا یک سخت‌افزار و محصول بزرگ در آن رونمایی می‌کند.  iPad و  iPhone SE در رویدادهای ماه مارس معرفی شدند.

به همین دلیل، همگان انتظار داشتند در رویداد ۲۵ مارس شاهد رونمایی از یک آیپد جدید، آیپد مینی جدید، یک آی‌پاد پس از سال‌ها و شاید یک شارژر بی‌سیم ایرپاور جدید باشند.

اما برخی گزارش‌ها و شایعات از رونمایی دیگری حکایت می‌کردند. شنیده‌ شده بود اپل برای این مراسم از چندین ستاره هالیوودی دعوت کرده است و بیشتر می‌خواهد رنگ و بوی سینمایی و هنری به آن بدهد.

خریدهای سال گذشته اپل و هزینه‌های زیادی که در حوزه استریم ویدیو انجام داده بود؛ بیشتر به این موضوع دامن زد که شاید اپل می‌خواهد از یک سرویس اشتراک تلویزیونی برای رقابت با نتفلیکس رونمایی کند.

اکنون، دعوت‌نامه‌های اپل برای این رویداد و پستی که توسط این شرکت منتشر شده است؛ رنگ واقعیت به این شایعات می‌دهد و باید منتظر رونمایی از سرویس تلویزیون و اخبار اپل باشیم.

در این دعوت‌نامه‌ها از عبارت «It’s Showtime» استفاده شده است. همین‌طور، شمارش معکوس نمایش فیلم‌ها در پروژکتورهای سینمایی نشان داده شده است که به طور مستقیم اشاره به رویدادی سینمایی دارد.

شایعات زیادی پیرامون Apple News هم وجود داشته است و گفته می‌شود اپل با هزینه‌های زیادی این سرویس را به‌روزرسانی و بازطراحی کرده است تا به یکی از اصلی‌ترین خدمات او تبدیل شود.

دورهمی سینمایی فناوری

رویداد ۲۵ مارس مانند دیگر رویدادهای اپل ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی و در مقر این شرکت، سالن تئاتر استیو جابز برگزار می‌شود.

این هم می‌تواند نشانه و سرنخ دیگری برای اهمیت این رویداد باشد. معمولا اپل برای رونمایی از یک محصول بزرگ سخت‌افزاری، خبرنگاران و رسانه‌ها را به سالن تئاتر استیو جابز دعوت می‌کند.

همان‌طور که گفتیم؛ تعدادی از ستاره‌های سینمایی و تلویزیونی هالیوود نیز به این مراسم دعوت شدند تا یک دورهمی سینمایی فناوری برگزار شود.

بنابراین، تا دو هفته دیگر شاهد رونمایی از سرویس اشتراک تلویزیونی اپل برای رقابت با نتفلیکس یا آمازون پریم خواهیم بود. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره این سرویس منتشر نشده است و ما از هزینه اشتراک آن اطلاعی نداریم.

در این میان، شاید اپل پیش از شروع این رویداد یا در خلال آن چندین محصول سخت‌افزاری هم معرفی کند. مثلا، آیپد جدیدی برای خواندن بهتر اخبار روی اپل نیوز یا تماشای فیلم و سریال روی اپل تی‌وی!

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.