پیشنهاد فیلم: پیامد یا Aftermath با بازی کایرا نایتلی – با فرمول موفق عشق در جنگ جهانی!

0

عادت داریم که همیشه از کایرا ناینلی فیلم‌های خوب ببینیم. فیلم‌هایی که اگر ارزش بارها دیده شدن را نداشته باشد، لااقل باعث نمی‌شوند که بعد از اتمام فیلم، احساس زیان و تلف کردن وقت به ما دست بدهد.

سال پیش از این ستاره ما فیلم Colette را دیدیم. فیلمی با موضوع تقریبا تکراری‌شده نویسنده‌ای که نوشته‌هایش را به دلیلی به همسر شا شخص دیگر ارائه می‌دهد تا با نام آنها منتشر شود.

اما در سال ۲۰۱۹، از کایرا نایتلی ۳ فیلم خواهیم دید:

اولی Berlin, I Love You است. این فیلم در واقع ادامه فیلم‌های چندپاره‌ای است که در هر یک از آنها داستان‌های جدایی روایت می‌شود که در یک شهر رخ می‌دهند. از این سری ما قبلا فیلم‌های Paris, je t’aime / New York, I Love You / Rio, Eu Te Amo را دیده بودیم.

اما گویا فیلم Berlin, I Love You چندان موفق از آب درنیامده و مورد استقبال منتقدین قرار نگرفته است.

فیلم دیگری که در تابستان از کایرا نایتلی به نمایش درخواهد آمد Official Secrets است که داستانش در مورد روزنامه‌نگاری است که اطلاعاتی در مورد سازمان امنیت آمریکا یا NSA را درز می‌دهد و این اطلاعات در مورد یک برهه مهم تاریخ آمریکا و دنیا هستند، زمانی که آمریکا با اطلاعات جعلی شورای امنیت سازمان ملل متحد را مجاب کرد که فرمان حمله به عراق را صادر کند.

اما فیلمی که در اینجا می‌خواهم پیشنهاد دیدنش را به شما بدهم، فیلمی است با عنوان The Aftermath به کارگردانی جیمز کنت.

جیمز کنت را کسانی که سریال‌های تلویزیون‌های را دنبال می‌کنند، بیشتر می‌شناسند، او پیش از این مینی‌سریال موفق ۱۱.۲۲.۶۳ را کارگردانی کرده بود و همچنین او کارگردان اپیزودهایی از سریال‌هایی مانند پوآرو، White Queen و سریال MotherFatherSon نیز است.

فیلم Aftermath داستانی با سابقه موفقیت‌های مکرر قبلی دارد: یک مثلث عشقی را در دل یک برهه حساس تاریخی روایت کنید تا دراماتیزه و خواستنی شود. در اینجا این برهه حساس شهر ویران هامبورگ بعد از پایان جنگ جهانی دوم است.

Aftermath گرچه یک فیلم خیلی شاخص نیست و با نمره ۶.۳ در IMDB، فیلم تقریبا متوسطی محسوب می‌شود، اما در فصل فیلم‌های تابستانی، قطعا فیلمی است که ارزش دیدن را دارد.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.