معرفی اپلیکیشن: آی‌کیو خود را براساس استانداردهای جهانی تست بزنید

0

بسیاری از افراد تصور می‌کنند ضریب هوشی بسیار بالایی دارند. مردم متوسط دارای ضریب هوشی حدود ۱۰۰ هستند و اگر ضریب هوشی شما بالاتر از ۱۰۰ باشد؛ باهوش تلقی می‌شوید.

حالا، بسیاری از مردم تصور می‌کنند ضریب هوشی بین ۱۳۰ تا ۱۴۰ دارند ولی این‌طور نیست. فقط ۰.۳۹ درصد مردم ضریب هوشی بالاتر از ۱۴۰ دارند و تنها ۳ درصد مردم ضریب هوشی حدود ۱۲۵ و بالاتر از آن دارند.

اپلیکیشن IQ Test Pro Edition برای ارزیابی و محک ضریب هوشی شما طراحی شده است. اگر تا کنون هیچ‌وقت ضریب هوشی خود را تست نزدید؛ بهترین فرصت است مکان خلوتی گیر آورده و برای یک بار هم شده بدانید چقدر باهوش هستید.

این نرم‌افزار که برای آیفون و آیپد عرضه شده و با امتیاز ۴.۵ از ۵ در اپ‌استور، جزو بهترین نرم‌افزارهای سرگرمی و تست آی‌کیو است؛ دو مدل تست همراه با راه‌حل دارد.

سنجش آی‌کیو براساس دو استاندارد جهانی

بیشتر شبیه به یک مصاحبه شغلی است و شما می‌توانید با استانداردهای جهانی ضریب هوشی خود را بسنجید و متوجه شوید در چه سطحی هستید.

در روش اول، ۳۹ پرسش و معما مطرح شده که شما باید پاسخ دهید. سطح این پرسش‌ها مطابق با استاندارد جهانی سنجش IQ است. در روش دوم؛ ۳۳ پرسش و معما مطرح می‌شود که بیشتر با استاندارد IQ اروپا تطابق دارند.

این برنامه سعی می‌کند با معماها و سوالات ریاضی و هوش، ضریب هوشی واقعی شما را ارزیابی کند. اگرچه تمام این پرسش‌ها و امتیازدهی‌ها براساس استانداردهای شناخته شده بین‌المللی پیاده‌سازی شدند ولی خود طراحان این اپ تاکید دارند که بیشتر جنبه شخصی و سرگرمی دارد و شما نمی‌توانید برای استخدام، ورود به دانشگاه یا مراکز معتبری به نتایج IQ Test Pro Edition استناد کنید.

اپلیکیشن IQ Test Pro Edition در حالت عادی ۳ دلار قیمت دارد ولی شما برای چند روز می‌توانید به طور رایگان از روی اپ‌استور اپل دانلود کنید.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.