با این اپلیکیشن تمام اعلان‌های اندروید را روی ویندوز ۱۰ ببینید

0

مدتی است که اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ منتشر شده است. اپی که امکان ایجاد ارتباط میان دستگاه‌های اندرویدی با ویندوز ۱۰ روی لپ‌تاپ یا کامپیوتر را فراهم می‌کند.

در این هفته، مایکروسافت نسخه جدیدی از این نرم‌افزار را منتشر کرد که با یک ویژگی بسیار مهم همراه است. از امروز، کاربران می‌توانند تمام اعلان‌های اندروید را بی‌درنگ روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ مبتنی بر ویندوز ۱۰ مشاهده کنند.

به‌روزرسانی اخیر به این معنی است که کاربران اندروید دیگر نیازی ندارند برای مشاهده یا پاک کردن اعلان‌های خود سراغ گوشی بروند. همین‌طور، کاربران می‌توانند پیام‌های هشدار روی گوشی را از طریق دستگاه دیگری رد کنند.

مدیر اجرایی بخش موبایل مایکروسافت در این رابطه تاکید می‌کند اپلیکیشن Your Phone مایکروافت رویکرد «همه یا هیچ‌کدام» ندارد و کاربران می‌توانند انتخاب کنند اعلان‌های کدام اپلیکیشن‌های اندروید روی پی‌سی مشاهده و قابل دسترسی باشند.

دسترسی به گالری عکس گوشی روی ویندوز ۱۰

این ویژگی به طور گسترده برای همه کاربران این اپلیکیشن در دسترس است ولی باید روی پی‌سی یا لپ‌تاپ خود از ویندوز ۱۰ نسخه آوریل ۲۰۱۸ و بعدتر استفاده کنند. یعنی ویندوز ۱۰ آن‌ها به‌روزرسانی‌های یک سال اخیر مایکروسافت را داشته باشد.

اپلیکیشن Your Phone دارای چندین ویژگی کاربردی دیگر هم است. کاربران می‌توانند به تصاویر ذخیره شده روی گوشی از طریق پی‌سی دسترسی پیدا کنند و همین‌طور پیام‌های متنی را دریافت، خوانده و پاسخ دهند.

دسترسی به گالری عکس‌ها در پی‌سی یک ویژگی پر اهمیت برای کاربران است و آن‌ها را از اتصال گوشی به پی‌سی و استفاده از نرم‌افزارهایی مانند گوگل فوتوز بی‌نیاز می‌کند.

مایکروسافت با انتشار به‌روزرسانی جدید Your Phone یک گام دیگر به سوی چندسکویی برداشته است ولی هنوز با ظرفیت‌های پلتفرم‌ چندگانه اپل فاصله دارد.

علاقه‌مندان به نصب و آزمایش اپلیکیشن Your Phone می‌توانند آخرین نسخه را به طور رایگان از روی مایکروساف استور دریافت کنند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.