به نقل از سی ان ان: نیروی دریایی آمریکا اصالت ویدئوهای منتشر شده‌ای را که برخی به یوفوها نسبت داده می‌دهند، تایید کرد!

سرانجام نیروی دریایی آمریکا سه فیلم منتشر شده که اشیای پرنده ناشناس «نسبت داده می‌شوند» را تایید کرد، ولی هنوز جزئیات بیشتر در مورد آنها یا ماهیت پدیده‌های رؤیت شده ارائه نکرده است.

سخنگوی نیروی دریایی امریکا به سی‌ان‌ان گفته است اشیای دیده شده در سه فیلم نظامی منتشر شده «پدیده هوایی ناشناس» هستند.

این کلیپ‌ها در بازه زمانی دسامبر ۲۰۱۷ تا مارس ۲۰۱۸ توسط موسسه To The Stars Academy of Arts & Sciences منتشر شده و یک شی سریع و درازی را نشان می‌دهند که توسط دوربین‌ها و سنسورهای مادون قرمز هواپیماهای نظامی ایالات متحده ردگیری و تصویربرداری شدند.

یک فیلم مربوط به سال ۲۰۱۵ در ساحل شرقی است که توسط دوربین‌های هواپیمای جنگنده F/A-185F ضبط شده است. ویدیوی دوم در سال ۲۰۰۴ و ساحل کالیفرنیا گرفته شده است. هواپیمای جنگی که از کشتی هواپیمابر USS Nimitz برای مانور پرواز کرده است؛ یک شی ناشناس را در هوا شناسایی کردند که حرکات و مانورهای غیرعادی انجام می‌دهد و با فناوری‌های مدرن امروزی غیرممکن به نظر می‌رسد.

در حالی‌که خلبان‌های این هواپیماهای نظامی سعی کردند روی هدف یا همان اشیای پرنده ناشناس قفل کنند ولی حرکت سریع آن‌ها و خارج شدن‌شان از رادارها باعث شده چند ثانیه‌ای بیشتر دیده نشوند و سنسورهای هواپیماها نتوانند آن‌ها را ردگیری کنند.

جالب است در یک ویدیوی سال ۲۰۱۵، مکالمات صوتی خلبان‌ها نیز ضبط شده است. این دو خلبان از دیدن این شی در آسمان تعجب کردند و دارند حدس می‌زنند چه چیزی مشاهده کردند. یکی از خلبان‌ها می‌گوید یک مدل پهپاد است و دیگری اذعان دارد شبیه یک بشقاب پرنده است.

پنهان‌کاری درباره انتشار ویدیوهای بشقاب پرنده‌ها

برخی گزارش‌ها می‌گویند ویدیوهایی مشابه این‌ها به تعداد زیادی در اختیار پنتاگون‌ قرار دارد. در این ویدیوها بشقاب پرنده‌هایی مشاهده می‌شود و حتی نیروی دریایی امریکا پروژه‌ای برای شناسایی تهدیدات هواپیماهای پیشرفته ناشناخته تصویب کرده است.

سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده تاکید دارد همیشه از خلبان‌های کارآموز خواسته شده فیلم‌های پرنده‌های ناشناس را گزارش کنند تا در برابر حملات و تهدیدهای بشقاب پرنده‌ها یا اشیای پرنده ناشناس فضایی آمادگی داشته باشند و اطلاعات بیشتری به دست بیاورند.

برخی از خلبان‌ها به خاطر ترس از اشتباه دیدن یا تشخیص نادرست، مشاهده اشیای پرنده ناشناس را گزارش نمی‌کنند.

منبع

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.