نتفلیکس و فیلم ۶ Underground با بازی پیمان معادی و رایان رینولدز

3

از سبک فیلمسازی «مایکل بی» خوشتان می‌آید؟!

بعضی سبک اکشن شلوغ مایکل بی را دوست دارند و بعضی‌ها هم از آن متنفرند. اگر منصف باشیم و دنباله‌های بی‌معنی سری فیلم‌های ترنسفورمرز بگذریم، باید بگوییم که برخی از فیلم‌های او خوب از آب درمی‌آیند. ما همیشه به دیدن فیلم‌های اکشن باکیفیت نیاز داریم.

پسران بد، آرماگدون و پرل هاربر نخستین فیلم‌هایی بودند که من از مایکل بی دیدم و خب، به تناسب آن روزگاران که گستره فیلم‌های در دسترس ما کمتر از حالا بود و هنوز حوصله‌مان از شلوغ‌بازی‌ها سر نرفته بود و به جلوه‌های ظاهری فیلم‌ها اهمیت زیادی می‌دادیم، من هر سه تای این فیلم‌ها را دوست داشتم.

از دو فیلم بیشتر مطرح مایکل بی، یعنی ۱۳ ساعت و Pain & Gain راستش چندان خوشم نیامد. اما این بار وقتی شنیدن که پیمان معادی، در فیلم جدید مایکل بی بازی خواهد کرد، گوش‌هایم تیز شد تا وقتی که فیلم برسد، بلافاصله دانلودش کنم.

در فیلم ۶ زیرزمینی یا ۶ Underground، ما با یک داستان نسبتا کلیشه‌‌ای روبرو هستیم، آدم خوب‌هایی که می‌خواهند آدم بدهایی که سیستم‌های قانونی از پس‌شان برنمی‌آیند را با دستان خودشان مجازات کنند.

در همین راستا رایان رینولدز که شخصیت شماره یک را دارد، گروهی ۶ نفره تشکیل می‌دهد، آنها مرگ خود را جعل می‌کنند تا آسوده و رها، ماموریت خود را شروع کنند.

پیمان معادی در این فیلم کاراکتر مورات علیمف را بازی می‌کند.

کوری هاکینز که بیشتر او را در فیلم مطرح BlacKkKlansman دیده بودیم، ستاره آشنای دیگر فیلم است و البته احتمالا شما ملانی لوران را از فیلم حرامزاده‌های لعنتی کوئنتین تارانتینو از یاد نبرده‌اید. این یکی آن طور که من تصور می‌کردم، ارتقای درجه شایانی در دنیای سینما پیدا نکرده و همان سیر متوسط خود را ادامه می‌دهد.

از توضیح بیشتر خودداری می‌کنم تا خودتان فیلم را ببینید.

فیلم ۶ زیرزمینی یا ۶ Underground، باکیفیت خوب وارد سایت‌های دانلود شده و زیرنویس فارسی‌اش هم آماده است.

 
3 نظرات
 1. فرشاد می گوید

  * اسپویلر آلرت:

  بنده خدا چه‌قدر کتک خورد و مشت روانه‌ی صورتش شد تو این فیلم :))

  1. فرشاد می گوید

   * “پیمان معادی” رو می‌گم.

 2. Dx می گوید

  نکته جالبش اینجاست که تو گوگل اسم پیمان معادی رو به عنوان بازیگر نشون نمیده. حتی سازنده های فیلم هم این بزرگوار رو به عنوان بازیگر قبول ندارن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.