داستان رایان رینولدز و کمکی که برای پیدا شدن یک عروسک خرس تدی کرد!

0

سال پیش، اتفاق جالب یافتاد که نشان می‌دهد گاهی چطور مردم عادی یا آدم‌های مشهور می‌توانند با کارهای ظاهرا کوچک، زندگی دیگران را بهتر کنند و آنها را از غم‌هایشان نجات بدهند.

داستان از این قرار بود که از یک زن ۲۸ ساله به نام سوریانو در کانادا، هنگام تغییر خانه و اسباب‌کشی در ونکوور دزدی شد و در این میان او کیسه‌ای را که یک علم از خرت و پرت‌هایش را در آن قرار داده بود، از دست داد.

اما در این میان یکی از دارایی‌ها برای او ارزشی وصف‌نشدنی داشتند. این چیز یک خرس تدی بود. مادر سوریانو سال پیش به خاطر ابتلا به سرطان مرده بود و قبل از مرگش یک خرس تدی تهیه کرده بود و صدای خود را در دستگاه ضبط خرس، ضبط کرده بود و جملاتی یه یادگار گذاشته بود، چیزهایی مانند همیشه دوسست خواهم داشت، به تو افتخار می‌کنم و همیشه با تو هم خواهم بود.

اینها برای سوریانو خیلی ارزش داشتند. به همین خاطر او به صرافت پیدا کردن خرسش افتاد و حتی پوسترهای برای یافتن او منتشر کرد و نصب کرد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

تلاش‌های او به نتیجه‌ای نرسید. اما در این میان هنرپیشه مشهور کانادایی -رایان رینولدز- توجه‌اش به داستان این زن جلب شد و در توییتی اعلام کرد پنج هزار دلار به هر کسی بتواند که این خرس تدی را پیدا کند و به دختر برگرداند، هدیه می‌دهد.

متعاقب اعلام او خرس او اسمش را سوریانو مامان خرسه یا MAMABEAR گذاشته بود، پیدا شد. خوشبختانه خرس هیچ آسیب ظاهری ندیده بود و دستگاه ضبط صوتش هم سالم بود.

اگر ۱۶ میلیون دنبال‌کننده رینولدز به کمک نمی‌آمدند، چنین چیز خوبی رخ نمی‌داد.

رایان رینولدز را با فیلم‌های سرگرم‌کننده و پرفروشی مثل محافظ همسر هیتمن – The Hitman’s Bodyguard – ددپول و فانوس سبز می‌شناسیم.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.