چگونه در اینستاگرام ۹ پست برتر (Top 9) سال ۲۰۱۹ خودمان را یافته و نمایش دهیم؟

0

چند روز دیگر از سال ۲۰۱۹ باقی نمانده است. بهترین فرصت است نگاهی به پست‌های برتر خود در سال ۲۰۱۹ داشته باشیم و آن‌ها را به دیگران نشان دهیم.

بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارها امکان نمایش و اشتراک‌گذاری پست‌های برتر را می‌دهند ولی هنوز اینستاگرام به طور مستقیم این قابلیت را ندارد.

برای دریافت پست‌های برتر در اینستاگرام که اصطلاحا به Top 9 هم معروف هستند؛ باید از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های ثالث استفاده کنید. دو سایت و اپ معروف برای این کار Top Nine و Best Nine هستند.

سایت Top Nine بهتر و محبوب‌تر است. این سایت به طور لحظه‌ای تعداد کاربران متقاضی Top 9 را نمایش می‌دهد که در زمان مراجعه ما نزدیک به ۷ میلیون و ۳۵۰ هزار نفر بود.

خیلی ساده باید ابتدا نام اینستاگرام خود را وارد سایت کرده و بعد از شما یک آدرس ایمیل درخواست می‌شود. گرفتن آدرس ایمیل برای دریافت رضایت‌نامه ارسال کوکی‌ها است و شما می‌توانید در هر زمان که دوست داشتید؛ نشانی ایمیل خود را از داخل این سایت حذف کنید. خود سایت هم دستورالعمل‌های ساده‌ای برای مدیریت اطلاعات شما دارد.

فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا ۹ پست برتر شما در اینستاگرام نمایش داده شود. به علاوه، اطلاعاتی نظیر تعداد پست‌هایی که امسال منتشر کردید؛ تعداد لایک‌هایی که گرفتید و متوسط تعداد لایک برای هر پست نیز نمایش داده می‌شود.

شما می‌توانید چینش پست‌ها را تغییر دهید و بعد فایل تصویری یا ویدیویی آن را دانلود کنید. حتی امکان تغییر سیستم انتخاب ۹ پست برتر را دارید. مثلا، براساس تعداد لایک‌های هر پست انتخاب شوند.

انتخاب با خودتان است که ۹ پست برتر را فقط برای خودتان نگه دارید یا اینکه روی اکانت اینستاگرام برای همه به اشتراک بگذارید. خوش‌بختانه، خروجی سایت‌های Top Nine و Best Nine هیچ‌گونه واترمارکت یا نشانه برچسبی دیگری نداشته و شما راحت و بی‌دغدغه می‌توانید در هر کجا استفاده کنید.

اگر تمایل ندارید با سایت‌ Top Nine کار کنید؛ می‌توانید اپلیکیشن این ابزار را برای اندروید و iOS از گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود و نصب کنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.