معرفی اپلیکیشن: استخراج نامحدود عکس از فایل‌های ویدیو، لایو فوتو، گیف و تصاویر پشت‌سر‌هم

0

اگر شما هم در موقعیتی قرار گرفتید که نیاز مبرم به بیرون کشیدن یک عکس از درون ویدیوها داشتید؛ بهتر است اپلیکیشن Live 2 Photos را هرچه زودتر نصب کنید.

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد چندین عکس از درون فایل‌های لایو فوتو، ویدیو، عکس‌های گیف و عکس‌های پشت‌سرهم استخراج کنید.

این قابلیت را دارید که دقیقا یک لحظه و ثانیه مشخصی از فیلم را انتخاب کرده و عکس‌برداری کنید. تعداد عکس‌های قابل استخراج نامحدود است و شما می‌توانید از یک صحنه چندین عکس بسازید تا هر کدام که جذاب‌تر بود را استفاده کنید. افزون بر این، قابلیت انتخاب چندین عکس از یک فیلم به طور همزمان را دارید.

عکس‌های استخراج شده از یک صحنه می‌توانند برای کلاژ یا اسلایدشو هم استفاده شوند.

ذخیره‌سازی و به اشتراک‌گذاری این عکس‌ها هم در اپلیکیشن Live 2 Photos به راحتی صورت می‌گیرد.

نسخه جدید این نرم‌افزار به تازگی منتشر شده است و از iOS 13، پوسته حالت شب و دیگر ویژگی‌های آیفون‌های جدید اپل پشتیبانی می‌کند.

کاربرانی که زیاد از قابلیت لایوفوتوی دوربین آیفون استفاده می‌کنند؛ به نرم‌افزاری مانند Live 2 Photos هم علاقه‌مند خواهند بود چون احتمالا بخواهند عکس‌هایی تکی و ثابت از برخی صحنه‌ها هم روی گوشی داشته باشند.

اپلیکیشن Live 2 Photos در حالت عادی ۲ دلار قیمت دارد ولی برای چند روز محدود رایگان شده است. تا دیر نشده این نرم‌افزار کاربردی را از فروشگاه اپ‌استور اپل دانلود کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.