اولین تصاویر منتسب به تلویزیون ۸K کاملا بدون حاشیه سامسونگ منتشر شد

0

شایعاتی مبنی بر رونمایی سامسونگ از یک تلویزیون نسل جدید و پر هیجان در نمایشگاه CES هفته آینده شنیده می‌شود.

در این شایعات از یک مدل تلویزیون اولد ۸K کاملا بدون حاشیه نام برده می‌شود. این تلویزیون که فعلا به نام «Zero Bezel» معرفی شده است؛ دارای دو مدل Q900T و Q950T است.

گفته می‌شود لبه‌های کناری این تلویزیون به قدری باریک و کم حاشیه هستند که در فاصله دور اصلا محو شده و انگار هیچ حاشیه‌ای دور پنل نمایشگر تلویزیون نیست.

روز سه‌شنبه همین هفته، سایت آلمانی ۴KFilme رندرهای جدیدی از تلویزیون بدون حاشیه جدید سامسونگ در وب منتشر کرد. این تصاویر بسیار هیجان‌انگیز هستند و شکوه و جلال خاصی از تلویزیون ۸K سامسونگ را به رخ می‌کشند.

اگر به تصاویر منتشر شده دقت کنید؛ در نوار پایین تلوزیون یک خط حاشیه‌ای دیده می‌شود؛ پس نمی‌توانیم بگوییم یک تلویزیون کاملا بدون حاشیه است ولی قطعا کم حاشیه‌ترین تلویزیون موجود در بازار خواهد بود.

آن‌طور که اولین تصاویر منتشر شده درباره تلویزیون ۸K سامسونگ نشان می‌دهند؛ دارای پایه‌های بلندگودار خواهد بود و البته قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد.

هنوز هیچ اطلاعات دیگری درباره این تلویزیون به بیرون از شرکت سامسونگ درز نکرده است. واقعا نمی‌دانیم اطلاعات و تصاویر اندک منتشر شده تا چه حد صحت دارند و آیا ما این تلویزیون هوشمند را هفته آینده در نمایشگاه CES 2020 لاس‌وگاس می‌بینیم یا خیر!

به همین ترتیب، درباره قیمت‌گذاری، زمان عرضه یا اندازه‌های آن به بازار هیچ اطلاعاتی در دست نیست. سامسونگ یک شرکت پیشرو در طراحی نمایشگرهای اسمارت‌فون‌ها است و در صفحه‌نمایش‌های گوشی‌های سری گلکسی خود انواع نوآوری‌ها را به نمایش می‌گذارد.

بنابراین؛ هیچ بعید نیست که در نمایشگاه بزرگ CES امسال بخواهد همگان را غافل‌گیر و از یک تلویزیون پیشرو بدون حاشیه با فناوری نمایش تصاویر و فیلم‌های ۸K رونمایی کند.

این شرکت نیاز دارد در سال جدید میلادی، خط تولید تلویزیون‌های پیشرفته خود را نوسازی کند و چندین مدل جدید بدان بیفزاید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.