اپل برندگان عکاسی حالت شب با آیفون ۱۱ را معرفی کرد

0

اپل ماه گذشته چالش عکاسی با حالت شب (Night Mode) را در آیفون ۱۱ به راه انداخت و از مشتریان خود در سراسر جهان خواست تا بهترین عکس‌های خود در حالت نور کم با آیفون‌های ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس را به اشتراک بگذارند.

امروز اپل ۶ برنده نهایی از میان هزاران عکس ارسالی را منتشر کرد. هزاران عکس برای اپل فرستاده شده است و در مدت این یک ماه به مرور منتشر شدند ولی عکس‌های نهایی برنده شده در گالری سایت اصلی اپل (Apple.com) قرار می‌گیرند.

اپل در یک بیانیه مطبوعاتی نظر هیئت داوران برای انتخاب این تصاویر از میان این همه عکس زیبا را توصیح داده است. مثلا عکس کنستانتین چالابوف که در حوالی مسکوی روسیه گرفته شده است را یک عکس فوق‌العاده دراماتیک و تجسم‌کننده یک تصویر فیلم سینمایی از دوران جنگ سرد برآورد کردند. در این تصویر، راننده مشخص نیست و این سوال پیش می‌آید که این خودرو به کجا می‌رود و چرا اینجا در میان برف‌ها متوقف شده ست.

همین‌طور، اپل عکس‌های برنده را در اکانت اصلی اینستاگرام خود منتشر کرده است و روی بیلبوردهای تبلیغاتی او در سطح شهرها به نمایش درآمدند.

اپل اعلام کرده از این عکس‌ها برای محتواهای بازاریابی خود استفاده می‌کند و هزینه حق استفاده آن‌ها را به صاحب عکاسان پرداخت خواهد کرد.

عکس‌هایی که داستان روایت می‌کنند

برندگان چالش عکاسی Night Mode در آیفون ۱۱ به شرح زیر هستند:

کنستانتین چالابوف از مسکو روسیه با آیفون ۱۱ پرو:

آندری مانویلوف از مسکو روسیه با آیفون ۱۱ پرو مکس:

میتسون سونی از بمبئی هند با آیفون ۱۱ پرو:

روبن پی بسکس از پمپلونای اسپانیا با آیفون ۱۱ پرو مکس:

رستم شوگیموردانوف از مسکو روسیه با آیفون ۱۱:

یو اریک ژانگ از پکن چین با آیفون ۱۱ پرو مکس:

دوربین آیفون‌های ۱۱ اپل از یک حالت شب پیشرفته و هوشمند سود می‌برد که به طور خودکار محیط‌های کم نور را تشخیص داده و به طور خودکار دوربین را روی وضعیت Night Mode قرار می‌دهد. به علاوه، وقتی عکس‌ها گرفته شد؛ با پردازش تصویر جزئیات و نوردهی عکس بهبود پیدا می‌کند تا کاملا طبیعی ثبت شوند.

فعلا Night Mode آیفون‌های ۱۱ در میان اسمارت‌فون‌ها بی‌نظیر و بی‌رقیب است و تا کنون صدها عکس بسیار زیبا با آن توسط کاربران سراسر جهان در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت منتشر شده است.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.