درمانگیاه : کامل ترین داروخانه آنلاین گیاهی ایران

0

رپورتاژ

درمانگیاه یک پایگاه اینترنتی است که با گردآوری مجموعه ای بزرگ از داروهای گیاهی ایران، دسترسی به این محصولات را برای مردم از تمام شهرها و روستاهای کشور فراهم آورده است.


استفاده از گیاهان دارویی در ایران سابقه ای چندین هزار ساله دارد و پزشکی ایرانی که درصد زیادی از داروهای آن را گیاهان تشکیل می دادند، با وجود پزشکان بزرگی همچون جرجانی، ابن سینا، رازی و… در طول تاریخ در دنیا به خوبی شناخته شده است.

تا چند سال قبل کاربردهای گیاهان دارویی در فرهنگ ایرانی بیشتر شامل خرید گیاهان خام از عطاری و مصرف آنها در منزل بود.

اما تأسیس رشته های تخصصی طب سنتی و داروسازی برای پزشکان و داروسازان در مقطع تخصص، توسعه صنعت داروسازی ایران و حمایت های مادی و معنوی از شرکتهای فعال در این حوزه، سبب توسع سریع این دانش و صنایع مرتبط با آن شده است.

به صورتی که امروزه نزدیک به ۱۰ درصد از داروهای داروخانه های کشور را داروهای گیاهی تشکیل می دهند در حالی که تا ۱۵ سال قبل، این درصد کمتر از ۱ درصد بود.

تعداد روزافزون کارخانه های داروسازی گیاهی در کشور و تنوع و تعدد داروهای گیاهی در ایران که معمولا کیفیت بالایی (در بسیاری موارد با کیفیت تر از محصولات اروپایی و آمریکایی و…) هم دارند، باعث شده است تا تقریبا برای تمام بیماریها، در کنار داروهای شیمیایی رایج، داروهای گیاهی استاندارد و بهداشتی نیز وجود داشته باشد.

داروخانه آنلاین درمانگیاه

داروخانه آنلاین درمانگیاه با هدف دسترسی آسانتر و سریعتر مردم در اقصی نقاط کشور عزیزمان به این داروهای فرآوری شده و استاندارد تاسیس شده و اقدام به معرفی و فروش اینترنتی داروهای گیاهی می کند.

در این داروخانه اینترنتی که با آدرس WWW.DARMANGIAH.COM در دسترس شما قرار دارد، انواع داروهای گیاهی برای بیماریهای مختلف به طور کامل معرفی شده و گیاهان بکار رفته در هر یک نیز به شما معرفی می شود.

همچنین شما می توانید قبل از خرید هر دارو اقدام به مطالعه بروشور دارو در درمانگیاه نموده و از نحوه مصرف، نوع بسته بندی، عوارض جانبی احتمالی، تداخلات دارویی، موارد منع مصرف و شرایط ویژه مصرف مثل استفاده در کودکان، استفاده در دوران بارداری و شیردهی، استفاده در بیماریهای زمینه ای و … کسب اطلاع نمایید.

درمانگیاه همچنین علاوه بر داروهای منفرد بعضی بسته های درمانی را نیز برای موارد مختلف به شما معرفی می نماید. به طور مثلا اگر به دنبال یک پک لاغری دو ماهه باشید، می توانید با مراجعه به درمانگیاه، بهترین ترکیب پیشنهادی از محصولات مختلف را مشاهده و در صورت تمایل خریداری نمایید.

پک لاغری دو ماهه سینافرآور

درمانگیاه برای دسترسی بهتر و آسانتر شما، اقدام به طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایلی نیز نموده است که با جستجوی عبارت «درمانگیاه» در کافه بازار و همچنین در آدرس زیر در دسترس شما قرار دارد:

https://cafebazaar.ir/app/app.darmangiah.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.