اسلیپ‌بادز جدید بوز با فناوری ماسک صداها برای خواب بهتر معرفی شد

0

چندین سال پیش شرکت Bose ایربادز Sleepbuds را عرضه کرد که با واکنش‌ها و استقبال بسیار خوب کاربران در بازار روبرو شد. همه اعتراف کردند وقتی از این محصول بوز استفاده می‌کنند؛ خواب آرام و راحتی دارند و کمک می‌کند گوش‌های آن‌ها صداهای آزاردهنده را نشنود و ذهن به آرامش برسد.

ایربادز Sleepbuds برخلاف دیگر ایرفون‌ها یا هدفون‌های بی‌سیم، موسیقی معمولی پخش نمی‌کند و طوری طراحی شدند که تمان طول شب در گوش‌های شما باشند و آهنگ‌هایی پخش کنند که حذف‌کننده صداهای مختل‌کننده خواب هستند.

اکنون، بوز دوباره برای عرضه نسخه دوم این ایربادز خود آماده شده است. Sleepbuds II از ۶ اکتبر امسال و با قیمت ۲۵۰ دلار وارد بازار می‌شود؛ البته پیش‌خرید این محصول از همین امروز آغاز شده است.

اسلیپ‌بادز ۲ یک طراحی بسیار سبکی دارد و از نکات و ترفندهایی برای قرارگیری بهتر در سوراخ‌های گوش و جفت شدن با اندازه‌های مختلف گوش بهره می‌برد تا در کل طول شب، احساس راحتی در استفاده از آن داشته باشید.

کتابخانه‌ای از ۳۵ آهنگ آرامش‌بخش برای این ایربادز تداریک دیده شده است تا این موسیقی‌ها جایگزین انواع صداهای آزاردهنده همسایگان و خیابان یا نجواهای ذهنی شوند. این موسیقی‌ها کمک می‌کنند هیچ صدای بیرونی نشنوید و برعکس ذهن شما دنبال آرامش برود.

همانند اسلیپ‌بادز اولیه، باز هم نسخه جدید با قیمتی گران (۲۵۰ دلار) عرضه شده است اما شرکت بوز می‌گوید یک روند مهندسی و تحقیقاتی بسیار سخت‌گیرانه و سنگین روی اسلیپ‌بادز ۲ انجام شده است.

ماسک صداها نه حذف صداها

در بیانیه مطبوعاتی این شرکت آمده است Bose Sleepbuds II از فناوری‌های پیشرفته‌ای برای پوشاندن صدا (noise-masking)؛ نه حذف صدا؛ در راستای خواب بهتر استفاده می‌کند. چون پوشاندن صدا بهتر از حذف آن است.

مدیران بوز می‌گویند بیشتر افرادی که از این گجت استفاده کردند؛ تجربه خواب بهتری داشتند و عملکرد آن نسبت به مدل چند سال پیش بسیار بهبود یافته است.

اپلیکیشن Bose Sleep نیز به‌روزرسانی شده است و دارای چندین ویژگی جدید از جمله ۱۴ موسیقی مخصوص پوشاندن صدا در شب است. صداهایی مانند قدم زدن، خروپف، پارس سگ و نظایر این‌ها در طول شب به طور کامل ماسک شده و شنیده نمی‌شوند.

همین‌طور، ۱۵ موسیقی کاملا آرامش‌بخش به این اپلیکیشن افزوده شده است که بیشتر برای جدا شدن از افکار روز و رسیدن به آرامش ذهنی برای خواب بهتر در طول شب هستند. این موسیقی‌ها باعث کاهش استرس پیش از خواب می‌شوند.

هر کدام از ایربادزهای Sleepbuds II دارای عمقی یک چهارم اینچ است؛ به‌طوری که افراد می‌توانند راحت سر روی بالشت گذاشته و مزاحمتی برای آن‌ها ایجاد نکند. یک پوشش «ضد اصطکاک» نیز دارد که در هنگام مالش به پارچه تولید صدا نمی‌کند. یک آنتن جدید و پایدارتر برای ارتباط این ایربادز با گوشی تلفن همراه استفاده شده است.

باترس نسل اول اسلیپ‌بادز چندان با دوام و رضایت‌بخش نبود. خوش‌بختانه، شرکت بوز می‌کند برای اسلیپ‌بادز ۲ از یک باتری جدید NiMH استفاده کرده که پلی‌بک ۱۰ ساعته می‌دهد. قاب شارژ آلومینیومی این محصول هم برای رسیدن به شارژ ۳۰ ساعته خوب است.

حداکثر می‌توانید ۱۰ آهنگ خواب عرضه شده روی اپلیکیشن Sleep را روی ایربادزها ذخیره و گوش کنید. با استاندارد ضدآب IPX4 عرضه شده تا در برابر عرق مقاوم باشد.

شرکت بوز در شهریورماه چندین محصول جدید از جمله QuietComfort Earbuds و Sport Earbuds را عرضه کرده است.

منبع

بنر سایت دانلود فیلم نمایش دسکتاپ
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.