فیلم «دزد صادق» با بازی لیام نیسن پرفروش‌ترین فیلم این هفته شد

0

فیلم «دزد صادق» (Honest Thief) با بازی لیام نیسن و کارگردانی مارک ویلیامز در اولین هفته اکران توانست به صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمای این هفته امریکا برود؛ اگرچه فقط ۳.۷ میلیون دلار فروش داشت.

این فیلم اکشن و هیجان‌انگیز در ۹ اکتبر آغاز به اکران خصوصی کرد ولی ۱۶ اکتبر در سراسر کشور ایالات متحده به نمایش درآمد که توانست آخر هفته پر فروش و موفقی را پشت سر بگذارد.

حضور بازیگری مانند لیام نیسن در نقش سارق بانک که پس از فیلم Taken دارد به یک عادت برای او تبدیل می‌شود و همین‌طور کارگرانی مارک ویلیامز که در ساختن فیلم‌های هیجان‌انگیز با تعلیق زیاد مهارت دارد و فیلمی مانند Ozark را برای نتفلیکس ساخته است؛ باعث فروش بالای این فیلم به نسبت دیگر اکران‌ها شد.

داستان فیلم دزد صادق درباره یک سارق بانک است که یک سرقت موفقیت‌آمیز انجام می‌دهد ولی خیلی زود از کارش پشیمان شده و می‌خواهد پول‌های سرقتی را به پلیس تحویل دهد. او درگیر یک رابطه عاشقانه است و ترجیح می‌دهد زندگی سالم و به دور از خلافی در پیش بگیرد اما کم‌کم متوجه فساد زیاد پلیس فدرال شده و تصمیم‌های جدیدی می‌گیرد.

از دیگر بازیگران فیلم دزد صادق می‌توان به جای کورتنی، رابرت پاتریک، جفری داناوان و کیت والش اشاره کرد.

فیلم سطح اولی مانند Honest Thief برای اکران هفته اول باید فروش بسیار بالاتری را تجربه می‌کرد ولی سایت ورایتی گزارش داده فقط ۳.۷ میلیون دلار فروش داشته و با همین میزان فروش، در صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های در حال اکران سینماهای امریکا قرار گرفته است.

سینمای خلوت و بی‌حال

حال سینمای ایالات متحده هم مانند سایر کشورها خوب نیست و یکی از بدترین دوران رکود را در تاریخ خود می‌گذرانند. ترس و دلهره مردم به خاطر حضور در سینماها بر اثر ویروس کرونا، عدم پخش مناسب فیلم‌ها، نزدیک بودن سینماهای اکران‌کننده و نبود فیلم‌های پرمخاطب باعث شدند سالن‌های سینما خلوت شوند.

فیلم جنگ با پدربزرگ (War With Grandpa) با فروش ۲.۵ میلیون دلار در رتبه دوم جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های این هفته سینمای امریکا قرار گرفت تا در مجموع به فروش کلی ۷.۲ میلیون دلار برسد.

فیلم انگاشته (Tenet) کریستوفر نولان هم در هفتمین هفته اکران خود به فروش ۱.۶ میلیون دلاری دست یافت تا در مجموع ۵۰.۶ میلیون دلار در امریکا و ۳۳۹.۳ میلیون دلار در کل جهان فروخته باشد.

این فیلم برای دومین هفته متوالی است که یک پله نزول می‌کند. هفته پیش گیشه را به فیلم «جنگ با پدربزرگ» باخت و این هفته در رتبه سوم پرفروش‌ها قرار دارد.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.