طراحی جدید اپلیکیشن پادکست Stitcher ظاهری تمیزتر و دارای چندین ویژگی جدید است

0

برنامه Stitcher شکل و شمایلی جدید به خود گرفته است که دارای چندین ویژگی مفید و ارتقایافته است.

هر سه نسخه وب، iOS و اندروید این اپلیکیشن پادکست به‌روز شدند و دارای کنترل‌ها و پیمایش‌های بهتری در کنار یک طراحی ساده و تمیزتر هستند.

شما می‌توانید نمایش‌هایی که دوست دارید را در پوشه‌هایی سفارشی سازمان‌دهی کنید و پادکست‌هایی که اخیرا گوش دادید یا ناتمام باقی ماندند را به همراه همه دانلودها و پادکست‌های مورد علاقه در بخش My Podcasts ببینید.

با استفاده از فیلترها، شما می‌توانید فقط دانلود شده‌ها، پخش نشده‌ها یا پادکست‌های مورد علاقه را مشاهده کنید یا برخی قسمت‌های یک سری پادکست را براساس تاریخ مرتب‌سازی و بعد گوش کنید.

یکی از ویژگی‌های ارتقایافته در برنامه Stitcher، قابلیت مرتب‌سازی پادکست‌ها به شکل‌های مختلف است. مثلا، با کمک این ابزار می‌توانید قسمت‌های مختلف یک سری پادکست را براساس طول هر قسمت مرتب‌سازی کنید تا به تدریج و براساس وقتی که دارید؛ به ترتیب هر قسمت را گوش کنید.

کنترل و مدیریت همزمان چندین پادکست

یک ویژگی دیگر، می‌توانید برخی قسمت‌ها را با هم انتخاب کنید تا برنامه به طور خودکار دانلود و روی دستگاه برای شما نگه دارد. می‌توانید چندین قسمت را با هم انتخاب و پیش ببرید. یک کنترل کشویی دارد که به شما امکان می‌دهد سرعت پخش را تنظیم کنید.

اپلیکیشن Stitcher نسخه جدید با الکسای آمازون و Sonos ادغام شده و باید در پخش روی بلندگوهای هوشمند کمی قوی‌تر عمل کند.

نسخه بتای عمومی از نسخه جدید بازطراحی شده Stitcher برای وب در دسترس است ولی در چند ماه آینده نسخه‌های موبایلی هم عرضه و به طور گسترده‌تری در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

زمان مشخص می‌کند آیا برنامه جدید Stitcher می‌تواند با سرویس‌هایی مانند Spotify و Apple Podcasts رقابت کند یا خیر! ظاهر تمیزتر و ساده‌تر این برنامه یک شانس بزرگ برای جذب مخاطب است.

چند روز پیش هم SiriusXM اعلام کرد بحث خرید این سرویس پادکست را به سرانجام رسانده است.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.