اینستاگرام به طور مخفیانه در حال آزمایش کلید «ریگرام» و چندین ویژگی جذاب دیگر است

0

سایت TNW گزارشی درباره قابلیت‌های جدید در حال آزمایش روی اینستاگرام منتشر کرده است. مهم‌ترین ویژگی مخفیانه‌ای که در حال آزمایش است، کلید Regram است.

این سایت می‌گوید که ممکن است یک یا دو ویژگی جدید در حال توسعه برای برخی از کاربران فعال شده باشد و از دیدن‌اش روی اپلیکیشن خود متعجب شوید. سیاست فیسبوک و اینستاگرام این‌گونه است که یک ویژگی در حال آزمایش و توسعه را برای گروه کوچکی از کاربران فعال کرده و پس از چند روز دوباره غیرفعال می‌کنند تا در آینده به طور سراسری برای تمام کاربران فعال شود.

سایت TNW گفته معلوم نیست این ویژگی‌ها چه زمانی برای همه کاربران عرضه می‌شوند ولی احتمالا به‌زودی شاهد چند مورد از آن‌ها خواهیم بود.

کلید Regeram

مهم‌ترین ویژگی جدید اینستاگرام؛ کلید «ریگرام» است. قابلیتی که مدت‌ها است کاربران در انتظارش هستند تا بتوانند یک عکس و پست را دوباره منتشر کنند.

در حال حاضر، کاربران اینستاگرام برای انتشار مجدد یک عکس یا ویدیو، ناچار هستند که محتوای پست را روی گوشی موبایل‌ ذخیره کرده و دوباره از حساب کاربری خود به صورت یک پست جدید منتشر سازند یا از برخی افزونه‌ها و اپلیکیشن‌های ثالث مانند برنامه Regram استفاده کنند.

افزوده شدن کلید ریگرام به اینستاگرام می‌تواند پایانی بر این دردسرها باشد و کاربران بتوانند مانند بسیاری از شبکه‌های اجتماعی؛ یک پست را دوباره روی صفحه خودشان منتشر کنند.

سایت نکست وب عکسی از این قابلیت در حال توسعه اینستاگرام منتشر کرده است. امیدواریم به‌زودی شاهد این کلید ریگرام باشیم.

دیگر ویژگی‌های جدید

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که به‌زودی روی اینستاگرام شاهدش خواهیم بود؛ قابلیت جست‌وجو یا افزوده شدن یک فایل گیف در استوری‌ها و پست‌های معمولی است. سایت نکست وب درباره این ویژگی اطلاعات زیادی منتشر نکرده است.

دیگر ویژگی‌هایی که اینستاگرام در حال آزمایش است:

ساختن یک فهرست از نزدیک‌ترین دوستان برای اشتراک‌گذاری خصوصی یک پست و استوری:

نسخه بتای اپلیکیشن اینستاگرام جدید برای iOS:

آرشیو برخی از استوری‌ها:

اشتراک‌گذاری یک پست با برنامه واتساپ:

جست‌وجو و دسترسی به پربازدیدترین هشتک‌ها و ایموجی‌ها:

همان‌طور که گفتیم؛ معلوم نیست این ویژگی‌های جدید چه زمانی به اینستاگرام اضافه می‌شوند و کدام‌یک زودتر عرضه خواهد شد. آنچه مسلم است؛ به‌زودی شاهد برخی از این‌ها خواهیم بود.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.