اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی ارسال پست با نسخه تحت وب دسکتاپ است

یک ویژگی بزرگی که نسخه وب اینستاگرام کم دارد

0

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت ایجاد پست با استفاده از مرورگر وب در کامپیوترهای رومیزی است. این خبر توسط «مت ناوار»، مشاور شبکه‌های اجتماعی معروف میان رسانه‌ها منتشر شده است. او در توییتر نحوه عملکرد این ویژگی را با عکس تشریح کرده است.

فیسبوک هم آزمایش این ویژگی را طی بیانیه‌ای برای بلومبرگ تایید کرده است. «کریستین پای»، سخنگوی فیسبوک می‌گوید: «ما می‌دانیم بسیاری از کاربران از طریق کامپیوتر به اینستاگرام دسترسی پیدا می‌کنند. برای بهبود تجربه کاربری، اکنون در حال آزمایش قابلیت ایجاد پست Feed در اینستاگرام با نسخه تحت مرورگر وب هستیم.»

تصاویر منتشر شده توسط «مت ناوار» نشان می‌دهند شما می‌توانید نسبت ابعاد تصاویر را انتخاب کنید؛ فیلترهای توکار را اعمال و از پارامترهای اساسی ویرایش تصاویر در مرورگر وب استفاده کنید.

این ویژگی هنوز برای همه کاربران اینستاگرام در دسترس نیست اما برای برخی از کاربران به صورت آزمایشی ظاهر می‌شود. این دسته از کاربران یک پیام در بالا سمت راست صفحه مشاهده می‌کنند که می‌گوید: «اکنون می‌توانید پست‌های خود را مستقیما از کامپیوتر خود ایجاد و به اشتراک کنید.»

این پیام نشان می‌دهد اینستاگرام و فیسبوک به صورت جدی دنبال عرضه این ویژگی هستند و به‌زودی در سطح گسترده‌تری در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

اینستاگرام به لحاظ تاریخی در اجرای ویژگی‌های برنامه تحت وب خود بسیار کند عمل می‌کند و نشان داده این نسخه از اینستاگرام در اولویت نخست و بالای او نیست. به طور مثال، در سال گذشته تازه امکان ارسال پیام در دایرکت فراهم شده است.

متخصصان شبکه‌های اجتماعی که از اینستاگرام به عنوان بخشی از ابزارهای کاری روزانه خود روی کامپیوترهای رومیزی استفاده می‌کنند؛ ناچار شدند از اپلیکیشن‌های شخص ثالث برای ایجاد پست توسط دسکتاپ استفاده کنند.

این نشان می‌دهد برخی از روندها لزوما نباید از طریق تلفن همراه انجام شوند یا انجام آن‌ها با گوشی بسیار سخت است.

مدت‌ها است کاربران اینستاگرام منتظر ویژگی ساخت و ارسال پست روی فید توسط کامپیوترهای دسکتاپ هستند و عرضه آن می‌تواند شور و هیجان بالایی در جامعه کاربران این شبکه اجتماعی، به‌ویژه کسب‌وکارها و کاربران تجاری ایجاد کند.

نوشته‌های پیشنهادی

منبع Theverge
آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.