یک بازیگوشی بر اساس علاقه به سری فیلم‌های جنگ ستارگان یا آزمودن میزان توجه همسر؟

0

یک هنرمند مقیم سیدنی استرالیا به نام Scadam که در شبکه اجتماعی ردیت به نام mandal0re فعالیت می‌کند، یک طرفدار افراطی سری فیلم‌های جنگ ستارگان یا جنگ‌های ستاره‌ای است.

چند وقت پیش او تصمیم گرفت که بر این اساس شوخی‌ای با همسرش بکند که دو مرحله داشت.

در مرحله اول او گوشی همسرش را برداشت و تعدادی از عکس‌های از آن را به گوشی خودش منتقل کرد و با یک اپلیکیشن ویرایش عکس، چهره کاراکترها فیلم‌های جنگ ستارگان را جایگزین چهره عکس‌های ثبت شده در گوشی کرد و این عکس‌ها را به گوشی همسرش منتقل کرد.

چند روزی منتظر ماند، اما گویا همسرش هیچ یک از عکس‌ها را چک نکرده بود و حادثه‌ای رخ نداد.

در مرحله دوم، او کلیه عکس‌ها را از قاب عکس‌های نصب شده در خانه درآورد و آنها را فتوشاپ کرد. حتی چهره ساموئل ال جسکون را که در فیلم تهدید شبح (یکی از فیلم‌های جنگ‌های ستاره‌ای) را روی یکی از عکس‌های همسرش گذاشت.

منتظر ماند تا همسرش به محض ورود، صدایش دربیاید و او از او غافلگیر کردن او لذت ببرد. اما باز هم در کمال شگفتی چیزی رخ نداد.

در واقع یک هفته تمام طول کشید تا شاهد نخستین توجه همسرش به این عکس‌ها باشد.

به این می‌گویند تجربه‌ای دوگانه: انتظار یک شوخی کارا داشتن که در پی آن فرد متوجه می‌شود همسر یا توجه‌ای ندارد یا آنقدر علایق شریک زندگی‌اش به نظر سطح پایین یا بی‌اهمیت می‌آید که حتی در حد ابراز یک جمله هم به خود تظاهر غافلگیر شدن و پرس و جو نمی‌دهد!

به هر حال خود هنرمند که بدبینانه به این قضیه نگاه نکرده بود و من شاید در کنار این هنرمند بودم او را متوجه عمق فاجعه‌بار بودن قضیه می‌کردم!

خوب نیست قضاوت از راه دور درباره مردم!


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.