جدیدترین یافته ها و نتایج از کاشت مو به روش SUT با کلینیک رویان سلامت

0

رپورتاژ

حتما روش های جدید کاشت مو به گوشتان خورده است، اما اطلاعات زیادی راجع به روش انجام آن ها ندارید. یکی از روش هایی که جدیدا طرفداران زیادی دارد، SUT خواهد بود. این راه یکی از جدید ترین روش ها در سراسر دنیا‌ست. یک مقاله ی جامع از کلینیک رویان سلامت در ادامه با ما باشید.

همیشه داشتن موهایی سالم و پرحجم آرزوی همه افراد خواهد بود؛ اما بنابر دلایل مختلفی مانند ارث، افزایش سن و سایر موارد باعث می شود که در بعضی مواقع مو های شما بریزد، حجم آن کم شود یا دچار طاسی شوید.

این اتفاق معمولا در آقایان بیشتر از بانوان اتفاق می افتد. همانطور که عمل “ تزریق چربی به پوست “ بیشتر در بین خانم ها طرفدار دارد، این نوع از عمل زیبایی نیز برای آقایان بیشتر استفاده می شود. با این حال نمی شود به طور قطعی هر یک از عمل های زیبایی را به یک جنسیت خاص نسبت داد.

در ادامه برای شما اطلاعات بیشتری راجع به روش های جدید کاشت قرار داده ایم که با مطالعه کامل آن ها مطالب مفیدی به دستتان خواهد رسید؛ بنابر این اگر دوست دارید آگاهی خود را بالا ببرید، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

SUT چیست؟

با توجه به اینکه روش های زیادی برای کاشت وجود دارد، انتخاب هر کدام بستگی به نظر پزشکان خواهد داشت. با این حال امروزه روش جدیدی برای کاشت مو استفاده می شود که طول درمان کمتری را برای شما به همراه دارد.

این روش جذاب به وسیله خارج کردن فولیکول های فرد متقاضی از بانک موی او صورت می گیرد و باعث افزایش حجم مو ها خواهد شد. این عمل جراحی زیبایی با جدید ترین و مدرن ترین دستگاه ها صورت می گیرد و فولیکول ها در جاهای مخصوصی برای کاشت ذخیره خواهند شد.

همچنین در طول عمل احتیاجی به بیهوشی کامل وجود ندارد و تنها با یک بی حس موضعی عمل توسط پزشک متخصص انجام خواهد شد؛ بنابراین به دلیل سختی عمل جای نگرانی وجود ندارد. توجه داشته باشید که SUT بیشترین تاثیر را به عنوان یک راه درمانی روی رشد و حجیم شدن مو های شما خواهد داشت.

چرا از SUT به عنوان روش زیبایی استفاده کنیم؟

همان طورکه می دانید، روش های سنتی و قدیمی به دلیل سختی و داشتن عوارض زیاد مورد توجه افراد قرار نمی گیرد. در حالی که روش جدید STU به عنوان یک عمل زیبایی کاشت مو باعث شده است که افراد زیادی به سمت این عمل روی بیاورند.

به دلیل کوتاه بودن پروسه درمانی و تاثیر فوق العاده این عمل روش های قبلی به طور کلی کنار گذاشته شده است و از این روش بهره می گیرند. همچنین این تنها روشی است که کمترین عوارض را برای افراد به دنبال دارد؛ بنابر‌این اگر سلامتی برایتان اهمیت دارد، این راه را برای مو‌های خود برگزینید.

از دیگر مزایایی که این روش در مقایسه با دیگر راه های زیبایی دارد، این است که دوره نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود و نهایتا تا ۱۴ روز طول می کشد. علاوه بر این نباید از بدون درد یا کم درد بودن آن غافل شد. به طوری که بلافاصله پس از عمل شما درد آنچنانی احساس نخواهید کرد.

هیچ جای زخمی روی پوست شما وجود ندارد و به راحتی این امکان را دارید که فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

روش انجام کاشت مو

هنگامی که شما قصد انجام عمل کاشت برای مو‌های خود را داشته باشید، پس از مراجعه به پزشک آزمایشاتی روی شما انجام می شود. این آزمایش ها مشخص خواهد کرد که چه روشی برای شما مناسب است و بهترین راه خواهد بود.

انجام این آزمایشات ضروری هستند و پزشک باید همه آن ها را به ترتیب برایتان انجام بدهد. بعد از اینکه روش کاشت مناسب خود را پیدا کردید، روی سر شما ضد عفونی و استریل خواهد شد. این کار برای آماده سازی قبل از عمل صورت می گیرد.

در ناحیه هایی که استریل شده اند، از بی حسی موضعی استفاده می شود. در ادامه فولیکول هایی را که قبلا برای کاشت ذخیره شده اند، در جای مناسب انتقال می دهد. محل قرار‌گیری این فولیکول ها بسیار مهم است.

در صورتی که این مناطق اشتباه انتخاب شوند، عمل بی نتیجه می ماند و هیچ تاثیری روی رشد موهای شما نخواهد داشت. به عبارت دیگر مرحله جایگذاری فولیکول ها جزو مهم ترین مراحل عمل به حساب می آید.

مدرن ترین روش SUT با کلینیک رویان سلامت

همان طور که در جریان هستید، روش های جدید کاشت به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کر‌ده است و افراد زیادی به سمت آن روی می آورند. چندی پیش به دلیل وجود روش های سنتی و عوارض زیادی که بعد از عمل به وجود می آمد، مردم از این نوع جراحی های زیبایی صرف نظر می کردند.

حال به تازگی متوجه شده اند که روش جدید SUT که در کلینیک رویان سلامت استفاده می شود، جزو بهترین و ایمن ترین راه های کاشت است. همچنین به دلیل تاثیرات فوق العاده ای که روی مو ها دارد، باعث پر پشتی و افزایش جذابیت شما خواهد شد.

متخصصان روبان سلامت با همه تجربه خود تلاش می کنند که بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند و خاطره خوبی را برایتان ثبت کنند؛ بنابر این برای انجام عمل های زیبایی خود‌ سراغ مرکزی مدرن و پیشرفته بروید. این مراکز با داشتن بهترین روش و دستگاه ها به شما کمک خواهند کرد که به نتیجه دلخواه برسید.

   

پستهای اخیر

معرفی کتاب: همه ماجرا‌های ریچارد فاینمن

من ریچارد فاینمن را با مجله دانشمند شناختم. مخصوصا آن زمان که فاجعه شاتل چلنجر رخ داده بود و فاینمن در نقش یک قهرمان و دانشمند -کارآگاه سرپرستی تیمی را به عهده داشت که متوجه علت بروز فاجعه شده بود. یک سری مقالات از او خواندم و در ذهنم تبدیل…

خودروی مفهومی جیلی ویژن استاربرست معرفی شد؛ طراحی مدرن، فضایی و آینده‌نگرانه (گالری عکس)

جیلی با رونمایی از خودروی مفهومی Vision Starburst، نقشه راه آینده طراحی خودروهای خود را ترسیم کرد. خودروی ویژن استاربرست توسط استودیوی طراحی جیلی در شانگهای خلق شده است و از المان‌های کاملا مدرن و آینده‌نگرانه‌ای مبتنی بر نورپردازی‌های…

پیشنهاد کتاب: عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست – مواجهه با اندوه و فقدان با فرهنگی که این‌ها را…

آن‌هایی که رنج را تجربه می‌کنند، معرفتی کسب می‌کنند که بقیه ما به آن نیاز داریم. با توجه به اینکه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که مردم از احساس کردن هراس دارند، مهم است تا عمق سفر انسانی‌مان را به روی یکدیگر باز کنیم، که تنها با تجربه…

پیشنهاد کتاب: کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم؟ راهنمای دیکتاتور بلند پرواز، نوشته آندره د گیلوم

کسی که آرزو دارد از او اطاعت کنند، ابتدا باید بداند چگونه دستور دهد. نیکولو ماکیاولی قدرت، در جهان امروز در ذهن افراد لیبرال و طرفداران شفافیت سیاسی تصویری منفی دارد. بعضی‌ها می‌گویند قدرت باید تقسیم شود، می‌گویند قدرت زیاد در دست یک…

با این تانک مثل فوت کردن به شمع، به چاه‌های نفت مشتعل کویت فوت می‌کردند تا خاموش شوند!

تصور کنید که شما یک تانک قدیمی روسی را با دو موتور هواپیمای جت و مقدار زیادی آب ترکیب کنید تا یک دستگاه عجیب آتش‌نشانی بسازید که قادر باشد که حتی حریق چاه‌های نفت را خاموش کند! به سال 1991 می‌رویم، در این زمان جنگ خلیج فارس به انتهای خود…

فیلم‌هایی که بسیار خوب و عالی و احساس‌برانگیز هستند، اما به خاطر تاثیرگذاری زیاد روی روح و روانمان،…

وقتی در سایت‌های دانلود هستیم و فهرست فیلم‌ها را نگاه کنیم تا تصمیم بگیریم کدامشان را دانلود کنیم، نگاهی به اسم کارگردان و امتیاز فیلم و هنرپیشه‌ها و داستان کلی‌شان می‌ندازیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم. اما شمار زیادی از فیلم‌هایی که دانلود…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.