مشکل میعان و ایجاد قطرات آب در ایرپادز مکس – گزارش برخی از خریداران

0

مرورهای این روزهای سایت‌های فناوری، کیفیت خوب ایرپادز مکس را تایید کرده‌اند. منتها مشکل عمده این است که این میزان قیمت برای این اندازه از کیفیت، به اعتقاد بسیاری، بهینه و به‌صرفه نیست.

اما در این میان یک مشکل تازه هم توسط کاربران ایرپادز مکس گزارش شده است:

برخی از کاربران در توییتر گزارش کرده‌اند که بعد از مدتی استفاده از ایرپادز مکس در قسمت داخل کاپ‌های آن قطرات آب را مشاهده کرده‌اند. یعنی وقتی رویی پارچه‌ای را می‌دارند، در روی قسمت فلزی قطراتی از آب مشاهده شده است.

جالب است که این کاربران گفته‌اند که گوشی را در شرایط آب و هوایی مرطوب هم استفاده نکرده‌اند. یک کاربر هم گفته با اینکه پشت میز از ایرپادز مکس افتاده کرده و چیزی مثل عرق و رطوبت شدید برخاسته از بدن هم مطرح نبوده، باز هم این مشکل را مشاهده کرده. کاربر دیگری گفته بعد یک پیاده‌روی سبک، این موضوع را متوجه شده.

به نظر می‌رسد که داستان میعان و برخورد رطوبت بخار شده نامحسوس بدن به فلز سرد مطرح باشد. اپرپادز مکس خوش‌ساخت است و قسمت قابل توجهی از آن فلز ساخته شده، این را مقایسه کنید با هدفون‌های سونی WH-1000XM4 که رقیب فعلی ایرپادز مکس هستند و بیشتر اجزایشان پلاستیکی است.

اما شاید همین، در بعضی شرایط باعث ایجاد مشکل شود و برخورد بخار آب با فلز سرد، چنین مشکلی را سبب شده باشد.

هنوز باید منتظر باشیم تا عده بیشتری از کاربران تجربه خود را در استفاده از ایرپادز مکس در شرایط عملی ورزش و پیاده‌روی و سکون در محیطهای مختلف، گزارش بدهند.

منبع techradar
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.