اکنون همه افراد می‌توانند تصاویر ۴K روی دستگاه‌های اندرویدی و iOS توییت کنند

نگران نباشید؛ امکان ذخیره مصرف داده و غیرفعال کردن نمایش تصاویر 4K وجود دارد

0

در اوایل ماه مارس، توییتر به محدودی از کاربران اجازه داد تصاویر ۴K را برای توییت‌های خود در دستگاه‌های اندروید و iOS آپلود و استفاده کنند. اکنون، توییتر این ویژگی را در دسترس همه کاربران قرار داده است.

برای افرادی که نگران هستند این ویژگی باعث افزایش مصرف دیتای موبایل شود؛ باید گفت خوش‌بختانه، گزینه‌ای وجود دارد که اجازه می‌دهد شما توییت عکس ۴K را محدود یا خاموش کنید.

اگر در settings اپلیکیشن توییتر در اندروید و iOS وارد بخش Data usage شوید؛ دو گزینه High-quality images و High-quality image uploads خواهید یافت. این گزینه‌ها به شما اجازه می‌دهند بهترین تنظیم برای دستگاه خود را پیدا کنید.

همین‌طور، شما این اجازه را دارید برای آپلود تصاویر ۴K از بین شبکه‌های سلولی موبایل و وای‌فای، فقط روی گزینه وای‌فای تنظیم شود تا مصرف دیتای موبایل شما بالا نرود.

با توجه به روشن بودن این گزینه‌ها در گوشی موبایل و تبلت شما، تصاویر ۴K به طور محسوسی بهتر نمایش داده می‌شوند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

تقریبا همان زمان که توییتر آپلود آزمایشی تصاویر ۴K را آغاز کرد؛ روی بحث کیفیت و پیش‌نمایش تصاویر نیز متمرکز شد تا این ویژگی‌ها به طور همزمان در دسترس کاربران قرار بگیرند. اکنون، وقتی در Tweet composer یک تصویر را آپلود می‌کنید؛ در پیش‌نمایش با همان کیفیتی نمایش داده می‌شود که پس از انتشار توییت خواهید دید.

پخش ویدئوهای یوتیوب در توییت‌ها نیز به طور آزمایشی آغاز شده است.

در حالی‌که همه کاربران از بهبود کیفیت نمایش تصاویر در توییت‌ها خوشحال و قدردان هستند ولی هنوز چشم به افزودن یک گزینه ویرایش توییت‌ها دارند. ویژگی که سال‌ها است کاربران توییتر آن را درخواست کرده و می‌تواند بزرگ‌ترین خبر خوش برای آن‌ها باشد.

شاید هیچ‌گاه توییتر حاضر نشود گزینه Edit را برای هر توییت فعال کند ولی مشاهده ویژگی Undo Send از ماه گذشته در توییتر این امیدواری را زنده نگه داشته است که در آینده‌ای نزدیک گزینه Edit هم مشاهده شود.

هنوز نسخه وب برنامه توییتر امکان آپلود تصاویر ۴K را فعال نکرده است.

منبع uk.pcmag
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.