تصور می‌کردند با فروش به موقع مک‌بوک پروی خود، راحت‌تر پول خرید بی‌درنگ مک‌بوک پروی جدید را به دست می‌آورند، ولی …

0

گاهی وقت‌ها ما برای خرید یک گوشی، تبلت یا لپ‌تاپ جدید و برنامه‌ریزی می‌کنیم. برای اینکه پول گجت جدید جور شود، تصمیم می‌گیریم که گجت قدیمی را تا وقتی مدل جدید معرفی نشده و قیمت مدل قدیمی کاهش پیدا نکرده، آب کنیم. پیش خودمان فکر می‌کنیم که اگر مدت کوتاهی بدون گجت بمانیم، یک جوری سر می‌کنیم.

اما همیشه این محاسبات، درست از آب درنمی‌آیند. نمونه‌اش شرایطی است که به تازگی برای برخی از کاربران اپل به وجود آمده.

بسیاری تصور می‌کردند که در همایش دیشب اپل مک بوک پروی جدید هم معرفی خواهد شد. در واقع سایت‌های معتبر فرنگی، اکثرا این پیشبینی را کرده بودند. اما خب همایش دیشب، همه‌اش نرم‌افزاری شد و خبر از مک بوک بروی جدید نسل جدید با تراشه‌های M2 نشد.

در این میان آنهایی که به اصطلاح زرنگی کرده بودند و مک بوک پروهای خود را فروخته بودند، به شدت افسرده شدند!

با این حساب آنها باید مدتها منتظر بمانند که چشمشان به مک بوک پروهای جدید روشن شود. شاید یکی از ارکان این اشتباه جناب آقای جان پروسر Jon Prosser باشد. او که یک درزدهنده و گمانه‌زن شاخص اخبار محصولات اپل است، پیش از این اطمینان داده بود که مک بوک پروهای جدید در همایش WWDC رونمایی خواهند شد.

در این بین، همان روز همایش، گزارشگر بلومبرگ متوجه شده بود که خبر از سخت‌افزاری نیست؛ چون اگر این طور بود، به سبک همیشه تغییرات در فروشگاه اپل و متوقف شدن کار برخی از بخش‌های آن مشاهده می‌شد.

این مطلب باعث شده که اعتبار پروسر سقوط کند و در توییتر هم برخی‌ها که مک‌بوک‌شان را فروخته بودند، از او شاکی شده‌اند و از اینکه او هنوز توییت‌های توام با شوخی در این مورد می‌نویسد، ناراضی هستند.

پس با اینکه در سال‌های اخیر اغلب پیشبینی‌ها در مورد محصولات اپل، درست از اب درنمی‌آیند، این امر صد در صدی نیست و فن‌های اپل نباید بی‌گذار به آب بزنند.

پرواضح است که شرایط کاربران ایرانی، خیلی با دنیای کاربران فرنگی اپل متفاوت است. اما این خبر دست کم این پیام را می‌دهد که در فروش‌ گجت‌های قدیمی محافظه‌کار باشیم!

منبع

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / علائم گرمازدگی / بهترین مودم 5G /خرید عطر و ادکلن /قهوه فوری گانودرما دکتر بیز /جراحی زیبایی /داروخانه آنلاین / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.