بیت کوین به قیمت بالای ۵۵ هزار دلار بازگشت، اما برخی معامله‌گران چشم به رمزارزهای جانشین هم دوخته‌اند

0

بیت کوین یک بازگشت باشکوه را رقم زد. قیمت این ارز دیجیتال روز چهارشنبه افزایش یافت و از ۵۵۰۰۰ دلار عبور کرد و به بالاترین سطح ارزش خود از اواسط ماه مه رسید.

نگرانی‌های نظارتی این هفته پس از آنکه جانت یلن، وزیر خزانه داری و‌ گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفتند که هیچ برنامه‌ای برای اعمال محدودیت در معاملات ارز‌های رمزنگاری شده ندارند، کاهش یافته است.

اما بیل باروچ، رئیس Blue Line Capital، که طرحی در تابستان برای حفظ ارزش بیت کوین در یک سطح معقول داشت، دو رمزارز دیگر برای سرمایه‌گذاری جانشین پیشنهاد می‌کند: سولانا و آلگوراند.

او گفته:

″سولانا در واقع بالاترین دارایی من در حال حاضر است، زمان خوبی وارد این رمز ارز شدم و حالا قیمتش به شدت افزایش یافته و الگوراند به نظر من همان جایگاهی را دارد که دو سه سال پیش، سولانا داشت. ”

او ادامه می‌دهد که الگوراند در نمودار‌ها امیدوارکننده به نظر می‌رسد. باروچ می‌گوید تا زمانی که قیمت آن بالای ۱.۵۰ دلار باشد، ارزش خرید را دارد. روز چهارشنبه این رمزارز ۱.۸۲ دلار معامله شد.

دلانو ساپورو، بنیانگذار New Street Advisors، می‌گوید که پذیرش بیشتر بیت کوین باعث روند رو به رشد مستمر آن می‌شود.

وی می‌گوید وقتی تیتر رسانه‌های در مورد رشد بیت کوین مثبت می‌شود یک تأثیر دومینویی در جذب سرمایه بیت کوینی ایجاد می‌شود. او گفته که هنوز هم به خرید بیت کوین و صرف سرمایه بیشتر در این راه فکر می‌کند.

منبع: cnbc


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.