موتور جستجوی گوگل حالا ویژگی تنظیم و کوک گیتار را هم اضافه کرده!

0

جستجوگر گوگل گاهی چیزهای عجیبی عوض می‌کند. یک زمانی گوگل فقط آدرس صفحاتی را که در مورد کلیدواژه‌های شما بودند، ارائه می‌داد. اما الان کلی پیشنهاد و نمودار اطلاعاتی در بالا و پایین و وسط و پایین نتایج جستجو هم می‌دهد. در مورد برخی چیزها اصلا گوگل رسما خودش همه اطلاعات و ابزارهای لازم را به شما می‌دهد.

مثال عرض می‌کنم، می‌خواهید یک واحد طول یا وزن را به دیگری تبدیل کنید. در سایق باید وارد سایت‌های می‌شدید که ابزار تبدیل داشتند، اما الان حتی اگر مثلا جستجو کنید ۳۸۰ فوت، گوگل متوجه می‌شود که غرض اصلی‌تان تبدیل و کادر تبدیل را سرراست به شما نشان می‌دهد.

گوگل روز به روز هم بر این شیوه مفید ارائه اطلاعات اضافه می‌کند. اما تازه‌ترین چیزی که گوگل اضافه کرده یک ابزار دم دستی کوک گیتار است! شما اگر عبارت Google tuner را جستجو کنید این ابزار را می‌بینید.

رابط کاربری ابزار کوک گیتار گوگل، مشابه ده‌ها اپلیکیشن تنظیم گیتار است که در حال حاضر در دسترس هستند. ابزار صدا را میکروفن کامپیوتر شما می‌گیرد، بعدش شما ساز می‌زنید و گوگل نت مورد نظر را شا تشخیص می دهد و به شما می‌گوید که نیاز به تنظیم دارد یا خیر.

مانند دیگر برنامه‌های تنظیم گیتار، به نظر می‌رسد که تأثیر تیونر گوگل به سخت‌افزار مورد استفاده شما هم بستگی دارد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

شما ممکن است با یک آی‌فون ۱۲ پرو یا کامپیوتر دسکتاپ با میکروفن خوب، مشکلی پیدا نکنید، اما یک میکروفن کم کیفیت یا گوشی ارزان‌قیمت به شما نتیجه لازم را نمی‌دهد.

و مسلم است که این ابزار مانند بسیاری از اپلیکیشن‌های مشابه، جای تیونر‌های سخت‌افزاری اختصاصی مانند Korg یا Boss را نخواهد گرفت!

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.