دوره MBA سلامت ویژه مدلین

0

رپورتاژ

دوره MBA سلامت دیجیتال، با گردهم‌آوری بهترین اساتید در حوزه‌های مدیریت، توسعه کسب و کار، سلامت و فناوری‌های دیجیتال و با تکیه بر محتوای آموزشی غنی و عملیاتی، دانش و تجربه کافی را برای ورود به صنعت پیچیده و دینامیک کسب و کار سلامت دیجیتال را در اختیار شما قرار می‌دهد.

به عنوان یک متخصص و فعال در صنعت سلامت ایران، شما از نیازها و کمبودهای این صنعت شناخت عمیق و کاملی دارید MBA سلامت دیجیتال به شما کمک می‌کند تا با آینده‌نگری و با استفاده از راهکارهای تکنولوژی محور ، این مشکلات را در سازمان و مجموعه خود برطرف نمایید. دوره MBA سلامت دیجیتال بر مبنای شناخت عمیق از آینده صنعت سلامت و روندهای موجود در آن طراحی شده است و شما را برای رویارویی با مهمترین چالش‌های صنعت سلامت آماده خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به‌ صفحه دوره MBA سلامت (medlean.ir/mba/) در سایت مدلین مراجعه کنید.

چالش‌های پیش‌رو سلامت دیجیتال

برخی از مهمترین چالش‌ها عبارتند از:

 • تحول سیستم های سلامت در عصر دیجیتال
 • درآمد زایی و سودآوری سازمانهای سلامت
 • تکنولوژی های نوظهور و تحول دیجیتال سلامت
 • برندسازی در عصر سلامت دیجیتال
 • راهکارهای بهبود تجربه بیمار و ایجاد وفاداری نسبت به برند
 • نوآوری سازمانی و چالشهای آن درسیستم سلامت ایران

دوره MBA سلامت دیجیتال به صورت مشترک توسط موسسه آموزش عالی آزاد بهار با سابقه درخشان در حوزه آموزش اصول مدیریت و MBA و مجموعه مدلین، طراح و مجری برنامه‌ های آموزش توانمندسازی و تسهیل راه اندازی کسب و کار های سلامت دیجیتال طراحی و پیاده‌سازی شده است.

با شرکت در این دوره حضوری شما به بیش از ۲۰۰ ساعت محتوای آموزشی تخصصی در چهار حوزه کسب و کار، اصول مدیریتی ، سلامت و فناوری‌ های دیجیتال دست خواهید یافت و این فرصت را خواهید داشت تا با کمک اساتید برتر این دوره، دانش خود را در حوزه مدیریت کسب و کار ها و سازمان های سلامت بروز نمایید.

محتوای آموزشی MBA سلامت دیجیتال با تمرکز بر صنعت سلامت در ایران و نیازها و چالش‌ های اختصاصی آن طراحی شده است و به شما کمک می‌کند تا علاوه بر بررسی تجربه‌های بین‌المللی و کاربردپذیری آن در سیستم سلامت ایران، راهکارهای جدید و نوآورانه را بررسی و آنها را عملیاتی نمایید.

چرا در دوره MBA سلامت دیجیتال شرکت کنیم؟

دوره تخصصی و پیشروی MBA سلامت دیجیتال، با تمرکز بر پیچیدگی‌ها و چالش‌های واقعی صنعت سلامت و فرصت‌های پیش رو در استفاده از فناوری‌های نوظهور دیجیتال در این حوزه طراحی شده است. با شرکت در این دوره ضمن شناخت مهمترین فرصت‌ها و چالش‌های موجود در حوزه سلامت دیجیتال، شما مهمترین اصول کاربردی مدیریت مانند تفکر نقادانه، مهارت‌های حل مسئله، تفکر استراتژیک، مهارت ارتباطی و مذاکره و فروش را در کنار مهارت‌های نوآوری و کارآفرینی خلاق را فرا خواهید گرفت.

آموزش‌های این دوره شما را برای مدیریت و پیاده‌سازی موفق راهکارهای نوآورانه و تکنولوژی محور در صنعت سلامت آماده خواهد کرد و به شما این فرصت را خواهد داد تا جایگاه خود را به عنوان یک مدیر و متخصص پیشرو و آینده‌نگر در سازمان و حرفه خود تثبیت نمایید.

دوره تخصصی MBA سلامت دیجیتال فرصتی تکرار نشدنی است تا با کارآفرینان موفق، نوآوران، مدیران و متخصصان پیشرو در صنعت سلامت آشنا شوید و شبکه تخصصی خود را گسترش دهید.

چه کسانی می‌توانند در دوره MBA سلامت دیجیتال شرکت کنند؟

 • مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی
 • پزشکان، دندان‌پزشکان، پرستاران و سایر متخصصین و کادر درمان
 • فن‌آوران و متخصصین فنی فعال در صنعت تجهیزات پزشکی
 • متخصصان و مدیران صنعت داروسازی
 • فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم پزشکی و مهندسی
 • نوآوران و ایده‌پردازان علاقمند به حوزه سلامت دیجیتال

سوالات متداول در مورد دوره mba سلامت دیجیتال مدلین

1) MBA  سلامت دیجیتال چیست؟

دوره MBA سلامت دیجیتال، یک دوره آموزش جامع ۲۰۰ ساعتی است که به صورت مشترک توسط مجموعه مدلین و موسسه آموزش عالی آزاد بهار برگزار می‌گردد. محتوای آموزشی این دوره شامل ۲۰۰ ساعت آموزش تخصصی و مشاوره در ۴ حوزه دانش و اصول مدیریت، سیستم‌های سلامت، نوآوری و سلامت دیجیتال است.

2) شرایط ثبت نام در دوره MBA سلامت دیجیتال چیست؟

برای شرکت در این دوره باید دانشجو یا دانش آموخته یکی از رشته‌های مرتبط با حوزه سلامت اعم از پزشکی، دندان‌پزشکی، پرستاری، داروسازی و غیره باشید یا اینکه تجربه و سابقه فعالیت در مراکز درمانی یا صنایع مرتبط با حوزه سلامت را داشته باشید.

3) آیا دانشجویان می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

دوره MBA سلامت دیجیتال به صورت یک دوره پیشرفته و در سطح تحصیلات تکمیلی طراحی شده است اما دانشجویان رشته‌های پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، دام‌پزشکی، داروسازی و سایر رشته‌های علوم پزشکی و دانشجویان رشته‌های مهندسی مانند مهندسی پزشکی، بیوانفورماتیک، مهندسی کامپیوتر و سایر رشته‌های مرتبط با حوزه سلامت می‌توانند در این دوره شرکت نمایند.

4) مدرک دوره MBA سلامت دیجیتال چه کمکی به ما می‌کند؟

مدرک MBA سلامت دیجیتال، یک مدرک معتبر و رسمی مورد تایید وزارت علوم است. با گذراندن دوره MBA سلامت دیجیتال و کسب مدرک این دوره، شما به دانش بروز و عملیاتی مدیریت کسب و کار دست خواهید یافت و می‌توانید علاوه بر حل مشکلات اساسی در سازمان یا کسب و کار شخصی خود، جایگاه خود را به عنوان یک متخصص آگاه، پیشرو و موثر تثبیت نمایید.

5) آیا برای شرکت در این دوره آموزشی، باید دانش فنی داشته باشم؟

در دوره MBA سلامت دیجیتال، به اهمیت و کاربرد تکنولوژی در ترسیم نقشه راه و آینده سازمان‌های سلامت می‌پردازیم بنابراین شناخت کلی و عمومی از فناوری‌ها و تکنولوژی های دیجیتال یک امتیاز محسوب می‌شود اما اگر شناختی از فناوری های مهم در حوزه سلامت ندارید نگران نباشید زیرا در مباحث مربوط به سلامت دیجیتال، هر آنچه برای شناخت کافی و همه‌جانبه از فناوری های نوظهور در حوزه سلامت نیاز داشته باشید را به شما آموزش می دهیم.

6) دوره MBA سلامت دیجیتال چه زمانی آغاز می‌شود و مدت زمان دوره چقدر است؟

در حال حاضر ما در مرحله پیش ثبت‌نام هستیم. اولین دوره MBA سلامت دیجیتال در پاییز ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و مدت زمان برگزاری آن ۶ ماه خواهد بود.

7) محل برگزاری این دوره کجاست؟

این دوره به صورت حضوری برگزار و در موسسه بهار برگزار می‌گردد. شما می‌توانید بر اساس شرایط و زمانبندی خاص خود، در روزهای پنج‌شنبه و جمعه یا سه روز در هفته در کلاس‌ها شرکت نمایید.

8) چرا به مدلین در برگزاری این دوره اعتماد کنیم؟

مجموعه مدلین با شناخت کامل و همه‌جانبه از سیستم سلامت ایران، حوزه نوظهور سلامت دیجیتال، اکوسیستم نوآوری سلامت و اصول و ساز و کار راه اندازی یک کسب و کار موفق و به پشتوانه تجربه عملیاتی از فضای کسب و کار سلامت در ایران، می تواند شما را در ترسیم مسیر و نقشه راه موفقیت کسب و کار های شخصی و سازمان های سلامت خود همراهی نماید.

این مجموعه از ابتدای تاسیس، فعالیت خود را در راستای مشاوره، آموزش و تسهیل راه‌اندازی، رشد و توسعه کسب و کار های سلامت با هدف ایجاد یک اکوسیستم پویا و نوآورانه سلامت و ارتقای سطح خدمات در این حوزه تعریف نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می‌کنیم وارد سایت مدلین شوید و یا جهت مشاوره تلفنی با 09032349611 تماس بگیرید.

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل / سپتیک تانک /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / کلینیک زیبایی دکتر محمد خادمی /جراح تیروئید / پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.