۱۱ سریال‌ و فیلمی که بعد دیدن سریال بازی ماهی مرکب (اسکویید گیم) به شما پیشنهاد می‌کنم ببینید

1

سریال بازی ماهی مرکب یا اسکویید گیم، محبوبیت گسترده‌ای پیدا کرده. البته باز هم قابل مقایسه با Game of Thrones نیست، آن سریال چند فصل ذهن دنیا را مشغول کرده بود و طرفداران تخصصی‌تری داشت که برخی‌هایشان کتاب‌هایی که سریال از آنها اقتباس شده بود، خوانده بودند. اما بازی ماهی مرکب به صورت انفجاری در تنها ۹ قسمت با قشرهای متنوعی از مردم ارتباط برقرار کرده و این روزها در روزنامه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی مرتب در مورد آن می‌خوانیم.

این سریال حالا یکی از بزرگترین موفقیت‌های نت‌فلیکس محسوب می‌شود.شاید هم تبدیل به پربیننده‌ترین سریال نت‌فلیکس در تمام دوران‌ها شود.

تازه از همین حالا مورد مفاهیم پنهان در سریال و فصل بعدی آنها شایعاتی به گوش می‌خورد.

اما بعد این سریال چه ببینیم؟ در این پست دو نوع فیلم و سریال به شما پیشنهاد می‌شوند، آنهایی که ربطی به فضای کلی سریال بازی ماهی مرکب ندارند و صرفا سریال‌های جدیدی از کره هستند که امیدواریم یکی از آنها مثل اسکویید گیم موفق شود و دسته دوم پیشنهادها، آنهایی هستند که تقریبا همان مفهوم تقلا برای بقا را در بر دارند.


۱- محبت شاه – The King’s Affection

مجموعه تلویزیونی درام کره‌ای که قرار است در ۱۱ اکتبر منتشر شود، The King’s Affection نام دارد و یک سریال تاریخی-درام و عاشقانه است که بر اساس یک کمیک کره جنوبی ساخته شده است. محوریت این نمایش پیرامون یک شاهزاده خانم، لی هوی (پارک یون بین) است. او دوقلوی برادر ولیعهدش است، اما در پی مشاهده علائمی شوم، تمصیم گرفته می‌شود که کشته شود. مادرش التماس می‌کند که او را زنده نگه دارند و در عوض تبعید کنند. اما پس از مرگ ناگهانی برادر دوقلوی خود به کاخ فراخوانده می‌شود. مادرش به او دستور می‌دهد تا خود را به عنوان ولیعهد، وارث پادشاه جا بزند.


۲- سریال Hellbound

Hellbound که قرار است ۱۹ نوامبر اکران شود، یک درام فانتزی و ترسناک است که داستانش در مورد یک فرشته مرگ است.یک  پدیده ماوراءالطبیعه یک کارآگاه (یانگ ایک جون)، یک وکیل (کیم هیون جو) و مدیر برنامه ایستگاه پخش (پارک جئونگ می‌ن) را فریب می‌دهد تا منشاء، حقایق و اسرار موجودات ماوراء طبیعی را برملا کنند.  این سریال توسط یئون سانگ هو کارگردانی می‌شود که به دلیل کارگردانی فیلم پرشور قطار بوسان Train to Busan شهرت دارد.


۳- سریال دریای خاموش – The Silent Sea

دریای خاموش با مجموعه‌ای پر از بازیگران مطرح کره جنوبی مانند گونگ یو، بای دوونا و لی جون، یک مجموعه علمی تخیلی علمی تخیلی است که قرار است تا پایان سال ۲۰۲۱ اکران شود. در ۲۰۷۵، جایی که سیاره از کمبود منابع از غذا تا آب رنج می‌برد، یک تیم آژانس فضایی ماموریت ویژه پیدا خواهند کرد تا نمونه‌های مرموز از دریای خاموش – یک ایستگاه فضایی متروکه بر روی ماه را جمع‌آوری کند. دریای خاموش، اقتباسی تلویزیونی از فیلم  دریای آرامش The Sea of Tranquility است که توسط چوی هانگ یونگ نوشته و کارگردانی شده.


۴- سریال Snowdrop

اگرچه تاریخ انتشار رسمی Snowdrop هنوز اعلام نشده است، اما چندین تاخیر باعث ایجاد گمانه زنی‌های جدی در مورد زمان انتشار آن شده است.

این سریال مورد انتظار طی سال گذشته از زمان اعلام جیسو از اعضای گروه موسیقی دخترانه بلک پینک به عنوان بازیگر زن، باعث توجه شدید رسانه‌ها شده . داستان محوری این سریال پیرامون دو دانشجوی دانشگاه، با بازی یونگ هائه این و جیسو است، که در سالی تاریخی و محوری در تاریخ کره جنوبی، زمانی که دولت خودکامه این کشور انتخابات دموکراتیک برگزار کرد و بعداً اصلاحات قانون اساسی را اجرا کرد، رابطه‌ای عاشقانه برقرار می‌کنند.


۵- سریال نام من – My Name

در ۱۵ اکتبر، جدیدترین مجموعه درام کره‌ای به نام «نام من» از Netflix پخش خواهد شد که در مورد یک زن جوان- یون جی وو (با بازی هان سو هی)- است که سعی می‌کند با کار با یک گروه مواد مخدر انتقام مرگ نابهنگام پدرش را بگیرد. او سرانجام تحت نظارات واحد تحقیقات مواد مخدر اداره پلیس،  تبدیل به یک پلیس مخفی می‌شود.


۶- سریال آلیس در سرزمین مرزی – Alice in Borderland

Alice in Borderland یکی از اولین توصیه‌هایی بوده که به طرفداران Squid Game، شده. Alice in Borderland که اواخر سال گذشته منتشر شده و داستان رویهی آسیرو ، یک جوان ۲۴ ساله با مهارت در بازی‌های ویدئویی و پازل و بهترین دوستانش چوتا و دایکیچی را دنبال می‌کند. این سه نفر به طرز مرموزی به نسخه‌ای متروک از شهر توکیو منتقل می‌شوند و برای زنده ماندن مجبور می‌شوند در یک سری بازی‌های مرگبار شرکت کنند. اگر هر یک از شرکت‌کنندگان سعی کنند از مرز‌های منطقه بازی فرار کنند در حالی که بازی هنوز در حال انجام است، به سرعت با شلیک به سر توسط لیزر مرموز نابود می‌شوند.


۷- همانطور که خدا می‌خواهد – As The Gods Will

اگر به دنبال یک‌تریلر در مورد بقا هستید این فیلم که اقتباسی از یک مانگا است به شما توصیه می‌شود. این فیلم ژاپنی ساخته تاکاشی مییک داستان دانش‌آموز دبیرستانی -چون تاکاهاتا- را دنبال می‌کند، دانشجویی که موفق نیست و از کسالت زندگی روزمره خود احساس خستگی می‌کند. او آرزو می‌کند که اتفاق جالبی برایش بیفت. اندکی بعد، او و همکلاسی‌هایش توسط یک عروسک به گروگان گرفته شده و مجبور به بازی Daruma-san ga Koronda، همان چراغ قرمز، چراغ سبز می‌شوند. اگر هر یک از دانش‌آموزان در بازی شکست بخورند، سر آن‌ها در زیر باران گوی‌های منفجر می‌شود.


۸- بازی داروین – Darwin’s Game

در نگاه اول، بازی داروین بسیار شبیه به آلیس در سرزمین مرزی است، البته با چند استثناء مهم. این انیمیشن اقتباس شده از مانگا، داستان دانش‌آموز ۱۷ ساله دبیرستانی است که دعوت یکی از دوستانش را برای بازی یک بازی موبایل مرموز به نام بازی داروین را می‌پذیرد. او به زودی خود را درگیر یک نبرد وحشیانه مرگ و زندگی با یک “بازیکن” قاتل با کت و شلوار پاندا می‌کند وقتی یکی از دوستانش، یک بازیکن دیگر، هنگام دفاع از او در برابر مهاجمش کشته می‌شود، این نوجوان به نام کانامه قسم می‌خورد که سازندگان بازی داروین را پیدا کرده و از آن‌ها انتقام بگیرد.


۹- انیمه ژاپنی رژه مرگ – Death Parade

متصدی بار مرموزی در طبقه ۱۵ یک ساختمان بر بازی مرموزی نظارت می‌کند که شرکت‌کنندگان در آن ارواح مردگان تازه فوت شده هستند و جابزه بازی شانش بازگشت است.


۱۰- فیلم من شیطان را دیدم – I Saw The Devil

سریال بازی ماهی مرکب را اگر دیده باشید، لی بیونگ هون را می‌شناسید. همان رئیس نظرات‌کنندگان بر بازی که به جز در صحنه‌ای دراماتیک همیشه پشت ماسک بود و بیشتر از این نمی‌خواهم در موردش توضیح بدهم، چون داستان سریال لو می‌رود.

در غرب این بازیگر به خاطر بازی در فیلم‌هایی مانندG.I. Joe: ظهور کبرا، قرمز ۲ و فیلم هفت دلاور The Magnificent Seven 2016 شناخته شده است. او همچنین به خاطر بازی در فیلم‌های کره‌ای مانند پارک امنیتی چان ووک و فیلم خوب، بد، عجیب و غریب کیم جی وون مشهور است. ‌تریلر ترسناک انتقام جویانه سال ۲۰۱۰ با عنوان من شیطان را دیدم یا I Saw The Devil، احتمالاً نزدیک‌ترین بازی قبلی لی با بازی او در بازی Squid Game است.

در این فیلم، لی به عنوان یک مامور مخفی بازی می‌کند که با یک قاتل سادیستیک روبرو می‌شود و برای رساندن به جزای اعمالش، خود از مرزهایی عبور می‌کند.


۱۱- کیجی – Kaiji

بر اساس سری مانگای نوبویوکی فوکوموتو به همین نام، دو انیمه  Kaiji: Ultimate Survivor و Kaiji: Against All Rules تهیه شده. کیجی مسئولیت وام ۳ میلیون ینی به جا مانده از یک دوست سابق را پیدا می‌کند. به کیجی پیشنهاد می‌شود که در مسابقات قمار غیرقانونی در کشتی تفریحی لوکس شرکت کند تا پول را به دست آورد. داستان در مورد گروهی از بدهکاران خرده پا است که مجبور می‌شوند زندگی خود را در مسابقات شانسی، تقلب و فرایندهای دستکاری روانی به خاطر بیندازند تا بتواننند بدهی‌شان را پرداخت کنند.

اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با ۱۸ سال سایقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

معماری‌هایی که واقعا شایسته تحسین هستند و ستایش هنری ما را برمی‌انگیزند

تناسب اجزا، انحناها، هماهنگی با فرهنگ و شرایط اقلیمی، عظمت، رنگ‌ها یا نشانه‌های قدمتی که ما را به خلسه‌های پر از تخیل می‌برند، هر کدام از اینها ممکن است یک عمارت را شاخص و برجسته کنند. در این پست بناهایی را با هم مرور می‌کنیم که هر یک از…

دو اینفلوئنسر سفر در واقع با یک تلویزیون ساده، سفر جعل می‌کردند و هیچ خبری از عکس واقعی در محیط…

دو عکاس به نام مانوئل بختر و و مانوئل رومز رام تصاویر خیره کننده‌ای خلق کردند که آنها را در حال پیاده‌روی در برف، کمپینگ در کوه‌ها و پرواز با هواپیما به سوی مقصدی دور نشان می‌دهد. اما در واقع آنها از در هنگام ثبت همه این عکس‌ها از اتاق…

هوش مصنوعی نشان می‌دهد که سلبریتی‌ها در دهه‌های بعد چگونه به نظر می‌رسند

یک عکاس از هوش مصنوعی برای ایجاد مجموعه‌ای از پرتره‌ها استفاده کرده که نشان می‌دهند برخی از سلبریتی‌ها ممکن است چند دهه آینده چه چهره‌ای پیدا کنند. عکاس و وکیل ترکیه‌ای به نام Alper Yesiltas این پروژه رو انجام داده. او به دلیل کارهای…

این عکس‌ها را ببینید تا تصدیق کنید که افسوس‌ها (حسادت‌های) اینستاگرامی ما بسیار اوقات درست نیستند!

هر کسی ممکن است طور خاصی از اینستاگرام استفاده کند. یکی صفحات خبری را دنبال می‌کند، دیگری بیشتر صفحات کاری یا سرگرمی را. یکی به اخبار و عادات سلبریتی‌ها علاقه دارد و برخی‌ها هم همه آشنایان و اعضای خانواده و دوستان قدیم و جدید را دنبال…

تصور شاهان صفوی بر اساس شرح متنی جهانگردان و افراد شاخصی که آنها را دیده و توصیف کرده‌اند

در حساب توییتر Cavid Ağa شاهان صفوی را بر اساس نوشته‌های قدیم به دقت و به صورت گرافیکی و چشم‌نوازی تصور شده‌اند.(توضیحات از ویکی پدیا) شاه اسماعیل بنا به نوشته‌های جیووانی ماریا دلی آنجیوللو شاه اسماعیل یکم (۱۷ ژوئیهٔ ۱۴۸۷ – ۲۳ مه…

در جریان قرار و ملاقات (برای انتخاب همسر) چه آداب معاشرت و نکاتی را باید رعایت کنیم؟

آداب قرار ملاقات به مجموعه‌ای از رفتار‌ها و انتظارات قابل قبول اجتماعی اشاره دارد که معمولاً هنگام قرار ملاقات رعایت می‌شود. در اینجا چند دستورالعمل کلی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید: وقت‌شناس باشید: به موقع برسید یا به طرف دیگر…

آگهی متنی در «همه» صفحات
ایمپلنت دندان / عمل اسلیو معده / کلینیک زیبایی / عمل بای پس معده / بهترین جراح چاقی / متخصص زنان رشت / خرید گوشی با حکمت کارت / پمپ آب صابون / buy telegram members / جراحی چاقی تهران / پی آر پی موثرترین درمان آرتروز زانو / دکتر فارغ پور – متخصص زنان / خرید خودنویس / خرید دستگاه لیزر تیتانیوم / پمپ اسید / خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / کمپ ترک اعتیاد / دانلود سریال / انواع مکمل های زینک / کلاه کاسکت / درمان سریع سیاتیک و دیسک کمر / متخصص زنان / کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان / کاشت مو / شیشه اتومبیل / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش / ثبت برند / سرور مجازی / فروشگاه اینترنتی زنبیل / مشاوره حقوقی تلفنی / وکیل / خرید ساعت دیواری / لیزر درمانی بواسیر / ساعت تبلیغاتی / تجهیزات پزشکی / خرید سرور مجازی / تعمیر ماشین ظرفشویی / خرید تتر / متخصص ارتودنسی / چاپ لیوان / حمل بار دریایی از چین / بهترین سریال های ایرانی / داروخانه اینترنتی آرتان / فروشگاه آنلاین زوجیم / چاپ کلاه / کاشت مو / درمانکده / کاشت مو / پزشکا / قیمت ساک پارچه ای / تحلیل تکنیکال فارکس / سایت نوبت دهی دکتریاب / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران / بهترین سریال های کره ای / دکتر فارمو / کتاب صوتی رایگان / تولید محتوا / دانلود نرم افزار / مجتمع فنی ونک / سریال جدید / داروخانه آنلاین تینا / سایت ترجمه تخصصی رایت می /

1 نظر
  1. مریم ز. می گوید

    مرسی از معرفی Alice in borderland، عالی به نظر میرسه.
    As the gods will رو تازگیا دیدم و خیلی خوب بود، پر از غافلگیری.
    من هم انیمه های Btoom! و Gantz رو در همین سبک و سیاق پیشنهاد می‌کنم، و همینطور ۳ فیلم Gantz.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

•• 4 5