کولر مستر از کیس‌های پی‌سی Sneaker X با طراحی مشابه کفش ورزشی رونمایی کرد

اگر کیس‌های کفش کتانی را پسند نکردید؛ کولرمستر باز هم کیس‌های خلاقانه دیگری دارد

0

شرکت کولرمستر به مناسبت سی‌امن سالگرد فعالیت‌اش، چندین محصول منحصربه‌فرد معرفی کرده است. از جمله باید به کیس‌های شبیه به کفش کتانی Sneaker X برای کامپیوترهای پی‌سی اشاره کنیم که در اوج خلاقیت طراحی هستند و هر کاربری را به وجد می‌آورند.

این کیس اولین بار توسط یک موددر به نام JMDF در مسابقه برند Case Mod World Series 2020 رونمایی شد. درک اندازه واقعی این کیس از روی تصاویر سخت است ولی قطعا به اندازه یک کفش واقعی کوچک نیستند. ویدئوی منتشر شده از JMDF درباره کیس‌های Sneaker X نشان می‌دهد چیزی فراتر از یک شاهکار مهندسی و ادای احترام بزرگ به فرهنگ کفش‌های ورزشی است و واقعا کیس‌های بزرگی هستند.

طراحی این کیس‌های کفش مانند از برخی کفش‌های کتانی گران‌قیمت برندهایی مانند نایک، آدیداس و بالینسیاگا الهام گرفته شده است.

کومر مستر می‌گوید کیس Sneaker X می‌تواند جدیدترین CPU و GPU و خنک‌کننده AIO را در خود جای دهد. برای این کیس یک پاور ۶۰۰ واتی در نظر گرفته شده است و امکان دارد برخی جنبه‌های طراحی نسبت به طرح اصلی JMDF تغییر کرده باشد.

هنوز کولر مستر درباره قیمت این کیس‌های پی‌سی منحصربه‌فرد و خلاقانه صحبت نکرده است اما امیدواریم که قیمتی کمتر از ۳۹۹۹ دلار کیس دست‌ساز JMDF داشته باشند. کولر مستر می‌گوید پیش خرید کیس‌های Sneaker X از سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود.

کولر مستر از کیس‌های اندازه کوچک دو رنگ Mini X نیز رونمایی کرده است که باز دوست‌داشتنی هستند و جلب توجه می‌کنند. این کیس‌های مدل mini ITX با پنل‌های رنگارنگ و قابل تعویض ارائه می‌شوند. تا کنون، کولر مستر چهار رنگ از این کیس‌ها را به نمایش گذاشته است که شامل ترکیب رنگی ساده و خاکستری تا مشکی و بنفش و طرح‌های کمی شلوغ‌تر صورتی و آبی روشن هستند.

هنوز کولر مستر درباره ابعاد کیس‌های Mini X صحبت نکرده است و ما دقیقا نمی‌دانیم کدام سخت‌افزارها می‌توانند روی این کیس‌ها نصب شوند. قیمت این کیس‌ها نیز مشخص نیست ولی باز پیش‌فروش آن‌ها از فصل پاییز ۲۰۲۲ آغاز می‌شود.


منبع Theverge
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.