اپلیکیشن MobileTrans اجازه می‌دهد به سادگی واتساپ خود را از اندروید به آیفون منتقل کنید

آسان‌ترین روش پشتیبان‌گیری و بازیابی چت‌های واتساپ برای پلتفرم‌های مختلف

0

هنگامی که یک دستگاه گوشی جدید خریداری می‌کنید؛ باید حساب کاربری واتساپ خود را به آن منتقل کنید. اگر گوشی قبلی شما اندرویدی بوده و اکنون یک آیفون جدید خریداری کردید؛ در کمال تعجب متوجه خواهید شد هیچ روش خودکاری برای انتقال واتساپ وجود ندارد!

خوش‌بختانه، اپلیکیشن MobileTrans می‌تواند عملیات انتقال، پشتیبان‌گیری و بازیابی واتساپ را در اندروید و iOS آسان کند؛ حتی زمانی که می‌خواهید چت‌های خود را از یک سیستم‌عامل به سیستم‌عامل دیگری منتقل کنید.

با MobileTrans انتقال واتساپ محدود نمی‌شود

اگرچه واتساپ راه‌حل‌های رسمی برای انتقال چت‌ها با استفاده از آی‌کلاود و گوگل درایو ارائه می‌دهد ولی وقتی می‌خواهید از یک پلتفرم سیستم‌عامل به پلتفرم سیستم‌عاملی دیگر، مثلا از اندروید به iOS بروید؛ این راه‌کارها محدود می‌شوند.

در این شرایط راه‌کار MobileTrans – WhatsApp Transfer به شما کمک می‌کند پیام‌های واتساپ را مستقیما از یک سیستم‌عامل به سیستم‌عامل دیگر منتقل کنید یا با یک کلیک از واتساپ خود پشتیبان‌گیری کرده و بعد یک نسخه پشتیبان واتساپ خود را در گوشی آیفون یا اندرویدی جدید بازیابی کنید.

به عبارت دیگر، با MobileTrans – WhatsApp Transfer می‌توانید اکانت واتساپ و تمام اجزای آن را از iOS به اندروید یا برعکس از اندروید به iOS منتقل کنید. این انتقال شامل همه‌چیز از جمله تاریخچه چت‌ها، عکس‌ها، ویدئوها، پیوست‌ها و غیره می‌شود. این مزیت برنامه MobileTrans باعث شده روشی بهتر از سایر روش‌ها یا برنامه‌ها برای انتقال واتساپ باشد.

چگونه از MobileTrans برای انتقال واتساپ از اندروید به iOS استفاده کنیم

استفاده از MobileTrans – WhatsApp برای انتقال اکانت واتساپ به همراه همه متعلقاتش از اندروید به iOS، ساده‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید؛ حتی ساده‌تر از روش‌های دیگر:

۱- ابتدا برنامه MobileTrans – WhatsApp Transfer را روی کامپیوتر خود نصب و راه‌اندازی کنید. این برنامه از هر دو سیستم‌عامل دسکتاپ ویندوز و مک پشتیبانی می‌کند. در صفحه اصلی این برنامه گزینه WhatsApp Transfer را انتخاب کنید. مطمئن شوید هر دو گوشی یا دستگاه اندرویدی و iOS به کامپیوتر متصل هستند.

۲- اکنون، ویژگی WhatsApp را انتخاب کنید. بعد در نوار کناری MobileTrans سراغ گزینه Transfer WhatsApp Messages بروید.

۳- این نرم‌افزار به طور خودکار هر دو دستگاه متصل به کامپیوتر را شناسایی کرده و یکی را گوشی مبدا و دیگری را گوشی مقصد تنظیم می‌کند. اگر گوشی مبدا و مقصد درست انتخاب نشدند؛ می‌توانید روی کلید Flip کلیک و خودتان به طور دستی گوشی اندروید را مبدا و آیفون را مقصد تعریف کنید.

۴- پس از اینکه مطمئن شدید دستگاه iOS (در این مثال آیفون ۱۳) به عنوان گوشی مقصد انتخاب شده است؛ روی کلید Start بزنید تا پروسه انتقال چت‌های واتساپ از اندروید به آیفون آغاز شود. اگر قبلا از واتساپ روی گوشی آیفون ۱۳ استفاده کرده باشید؛ باید بدانید که در این پروسه انتقال، داده‌های قبلی شما پاک می‌شوند.

۵- انتقال چت‌های واتساپ به سرعت انجام می‌شود. پس از اتمام موفقیت‌آمیز واتساپ از اندروید به آیفون، با یک پیام به شما اطلاع داده می‌شود تا با خیال راحت بتوانید گوشی‌ها را از کامپیوتر جدا کنید.

وقتی واتساپ روی گوشی آیفون را باز می‌کنید؛ خود برنامه به طور خودکار، داده‌های جدید را شناسایی کرده و این فرصت را دارید که همه چت‌ها، تصاویر و ویدئوها را بازیابی کنید.

نسخه آزمایشی این برنامه رایگان است ولی نسخه اصلی اپلیکیشن MobileTrans برای مک ۴۴.۹۹ دلار است و نسخه کامل آن شامل Phone Transfer و Backup و Restore به قیمت ۵۴.۹۹ دلار فروش می‌رود. نسخه پایه ویندوزی این برنامه ۲۹.۹۹ دلار و نسخه کامل نیز ۳۹.۹۹ دلار می‌شود.

دانلود اپلیکیشن Wondershare MobileTrans برای اندروید


منبع cultofmac
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.